1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězdy (No Ratings Yet)
Loading...

AcuWellness Patches – fungují tyto náplasti? Hodnocení, složení, efekty a cena

acuwellness patches top

AcuWellness Patches jsou určeny k odstranění chronické bolesti ve svalech a kloubech a pomáhají lidem, kteří chtějí zhubnout. Mají skutečně účinky ohledně bolesti a hubnutí? Zkontrolujte, co o nich uživatelé říkají. Přečtěte si spolehlivé názory, zkontrolujte cenu a uvidíte skutečné účinky používání tohoto produktu.

 1. AcuWellness Patches– co to je a jak to funguje?
 2. AcuWellness Patches pro bolest
 3. AcuWellness Patches pro hubnutí
 4. Složení AcuWellness Patches. Z čeho jsou tyto náplasti vytvořeny?
 5. Použití náplastí
 6. Kontraindikace
 7. AcuWellness Patches – kde si ji můžete koupit a kolik stojí?
 8. Recenze a komentáře
 9. Recenze redaktora na Acuwellness Patches

V poslední době častěji vidíme na kůži lidi s barevnými lepícími pásky a náplasti. Je to nová móda? No, ve skutečnosti ne. Přestože tyto pásky mohou být spojeny s určitým trendem, jsou ve skutečnosti jednou z nejúčinnějších metod léčby. Byl vyvinut v 70. letech minulého století a získal popularitu v roce 2004.

Aplikace náplastí na lidskou pokožku se nazývá kinesiotaping. Léčba zahrnuje lepení pásky v kritických oblastech, aby se zmírnila bolest a zabránilo možným zraněním. Slavní sportovci často používají tuto metodu, například americkou tenisovou hráčku Serenu Williamsovou nebo italský fotbalista Mario Balotelli. Není divu, že na trhu najdeme podobné výrobky. Mezi nimi jsou i AcuWellness Patches. Jsou schopni tlumit bolest a uvolnit svaly a klouby? Přečtěte si článek, abyste poznali jejich složení, účinky, ceny a názory.

AcuWellness Patches – co to je a jak to funguje?bolest

AcuWellness Patches jsou profesionální akupunkturní náplasti sestávající ze speciálně potažené, odolné bavlny. Všechny druhy fungují podobně – aplikují se na správná místa, stimulují akupunkturní body odpovídající specifickým onemocněním a onemocněním. Existují dva typy náplastí:

 •  pro zmírnění bolesti svalů a kloubů
 •  pro stimulaci metabolismus a zrychlování spalování tuků.

AcuWellness Patches pro bolest

Kdo by je měl použít?

AcuWellness Patches by měly být umístěny na příslušných místech těla – tytéž, které se používají v akupunktuře – k regeneraci svalů a měkkých tkání. Jakmile je spouštěcí bod umístěn a náplast je aplikována na správné místo, stimuluje příslušné receptory. V důsledku toho se uživatel zbaví bolesti a nepohodlí.

AcuWellness Patches by měly být používány lidmi, kteří:

 •  cítí silné bolesti svalů a kloubů v takových oblastech těla, jako jsou ramena, záda, boky, krk, žaludek, kotníky atd.;
 • jsou vystaveni častým zraněním;
 • mají potíže s křečemi a necitlivostí v končetinách;
 • trpí migrénou atd.;
 • se chtějí zbavit modřin nebo zmírnit bolesti v ráně.

Účinky používání

Jaké jsou efekty používání AcuWellness Patches? Výrobci zajistí, že výrobek:bolest-knee

 • eliminuje migrénu a závrat,
 • eliminuje napětí a svalové křeče,
 • eliminuje bolest na krku, břicho, pažích, zádech, pasu, kolenech atd.
 • zmírňuje záněty kloubů,
 • regeneruje rány,
 • zlepšuje svalovou spolupráci,
 • zabraňuje budoucím zraněním.

AcuWellness Patches pro hubnutí

Kdo by je měl použít?

AcuWellness Patches rychle uvolňují svaly a zlepšují jejich funkci. Velké množství elektrických nábojů obsažených v náplastech výrazně zlepšuje krevní oběh a v důsledku toho zvyšuje metabolismus. Proto podle výrobce nejsou to jen léky proti bolesti, ale také hubnutí.

 AcuWellness Patches by měly být používány lidmi, kteří:

 •  mají problémy se ztrátou zbytečných kilogramů,
 •  chtějí zlepšit stav kůže,
 • jsou charakterizováni pomalým metabolizmem (lidé s endomorfním typem těla),
 • se chtějí zbavit celulitidy.

Účinky používání:

 • Výrobce zaručuje, že AcuWellness Patches mohou zlepšit rychlost metabolismu a účinně spálit tělesný tuk. Je dokonce možné se zbavit tuctu kilogramů za měsíc.

Složení AcuWellness Patches. Z čeho jsou tyto náplasti vytvořeny?

Složení AcuWellness Patches je polyester, polyuretan a akryl. Výrobce prohlašuje, že tyto složky mají hypoalergenní vlastnosti a náplasti jsou propustné pro vzduch a pot. V jednom balíku najdete 9 náplastí. Produkt je k dispozici ve třech velikostech: M, L a XL. Velikost M by měla být použita v oblastech, které jsou vystaveny protažení. Rozměry L a M jsou vhodné pro lidi, kteří chtějí zmírnit bolest ve větší oblasti, například na stehně, pažích nebo na zadní straně.

A co víc, výrobek je:

  • Elastický, takže snadno přilne k povrchu kůže
  • Voděodolný,
  • Hypoalergenní,
 • Má snadné odstranění (nezanechává stopy po odlepení z kůže).

Aplikace náplastí

Jak byste měli aplikovat náplast?jogga-acuwelness

Výrobce zajišťuje, že použití AcuWellness Patches je snadné. AcuWellness Patches jsou samolepící. Měli by se uvíznout ve vhodných spouštěcích bodech, tj. tam, kde cítíme bolest. Podle výrobce stojí za to přesně vytvořit bolestivý bod na těle a umístit náplast na kůži. To je důležitý krok, protože závisí na tom, zda můžete dosáhnout účinku – zmírněte bolesti svalů a kloubů.

Před použitím AcuWellness Patches je nejlepší:

 • Důkladně očistěte pokožku, vysušte a odstraňte vlasy. Náplast se zlepší, když je hladký povrch kůže. Bude také jednodušší sundat náplast.
 • Vezměte náplast jemně a aplikujte ji přesně za přísných hygienických podmínek.

Výrobce doporučuje, aby se náplasti proti bolesti používaly po dobu 5 dnů a poté byly vyměněny. Podle výrobce závisí hodně na individuálních potřebách. Stává se, že po několika dnech lidé přestanou léčbu kvůli brzkým dobrým účinkům.

Kde byste měli použít náplast?

AcuWellness Patches by měly být aplikovány na vhodné akupunkturní body. Chcete-li se zbavit bolesti, musíte nejprve najít zdroj. Hledání spouštěcích bodů je opravdu snadné. Každý se to může naučit sám.

AcuWellness Patches by měly být aplikovány na specifická místa, která by zabíjely konkrétní bolest:

 • bolest hlavy: mezi první a druhou metatarzální kostí a ve spouštěcím bodu, který je těsně pod kolenním kloubem;
 • bolesti zubů: na boční ploše očních dutin nebo nad zápěstí na poloměru kostí;
 • bolest žaludku: blízko tele, těsně pod kolenem, ohnutí zápěstí;
 • bolesti nohou: kolem jámy;
 • bolest zad: na metatarzi nebo zápěstí.

AcuWellness Patches by měly být aplikovány v případě poranění kolena na oblast fibuly. V případě poranění ramenního kloubu by měly být umístěny v centrálním místě zápěstí.

Kontraindikace AcuWellness Patches

Kontraindikace použití AcuWellness Patches jsou:

 • otevřené rány,
 • podráždění,
 • záněty,
 • jiné viditelné problémy s kůží.

AcuWellness Patches – kde je můžete koupit a kolik stojí?

Normální cena AcuWellness Patches je XX korun.

Podle výrobce je to specializovaný výrobek, který je vyroben z nejkvalitnějšího materiálu. Pravděpodobně proto je cena jednoho balíčku náplastí tak vysoká. Producent naštěstí nabízí slevy pro zákazníky a může si koupit výrobek mnohem levněji. Zájemci o produkt musí pospíšit, aby ho koupili před uplynutím prodeje.

Produkt lze zakoupit pouze na internetu. Objednejte si originální AcuWellness Patches od oficiálního prodejce. Nákup produktů na aukčních webových stránkách jsou ohroženi zákazníci – mohou si zakoupit falešné náplasti. Produkt není dostupný v lékárnách.

Recenze a komentáře

trail-runningProdukt je zcela nový na trhu, takže může být těžké najít mnoho komentářů k AcuWellness Patches. Zřejmě více recenzí lze nalézt na zahraničních webových stránkách, kde produkt již získal obrovskou popularitu. Naši redakci zkontrolovali komentáře zveřejněné v zahraničí.

Zahraniční média považují AcuWellness Patches za průlom při léčbě intenzivní bolesti svalů a kloubů. Z tohoto důvodu začaly používat některé hollywoodské hvězdy. Stejně jako ostatní uživatelé si všimli velký rozdíl. Po několika dnech se většina z nich zbavila bolesti svalů, kloubů, zatímco jiné zmírňovaly nepříjemné příznaky migrény. Náplasti snadno upraví svalové napětí v místě aplikace. AcuWellness Patches  měly pozitivní vliv na jejich regeneraci. Někteří z nich používali při léčbě těžce uzdravujících a bolestivých ran. Výrobek tlumil bolest a zlepšil léčebné postupy. Uživatelé navíc zdůraznili, že náplasti jsou pohodlné. Je snadné je držet a jsou vodotěsné. Náplasti dobře drží na pokožce.

Existuje mnoho pozitivních komentářů k těmto náplastem. Lidé, kteří je užívali, si všimli významné ztráty hmotnosti. Problémové části těla začaly vypadat mnohem lépe. Kůže se stala pružnější a hladší a celulitida začala zmizet.

Recenze redaktora na AcuWellness Patches

Shrnutí. Tam jsou četné pozitivní recenze a komentáře lidí, kteří používali AcuWellness Patches. Jsme si jisti, že to stojí za to doporučit. Je to jistě účinný způsob, jak zabít bolesti svalů a kloubů. Stačí nalepit náplasti na správná místa na kůži, abyste mohli cítit úlevu a relaxaci. Existuje jen velmi málo způsobů, jak se vypořádat se zvýšenou bolestí. Myslíme si, že byste se měli o tyto náplasti zajímat, pokud se o ochranu kritických spouštěcích bodů staráte. Přípravek se doporučuje také osobám, které trpí silnou bolestí svalů, kloubů a také těmi, kteří trpí migrénou a mají rány, které se těžko léčí.

Už jste někdy použili léky proti bolesti? Co si myslíte o akupunktuře? Už jste použili AcuWellness Patches? Jak tento výrobek hodnotíte? Často čekáme na vaše názory a komentáře pod článkem.

 

UWAGA!
Nyní 200 levnější! Prodej trvá do:  hodiny 23.59
Ve starověké Číně byla akupunktura použita k odstranění bolesti kloubů a svalů. V současné době se tento účinný způsob léčby vrací zcela novým způsobem! 

AcuWellness Patches jsou inovativní náplasti, které pracují na základě spouštěcích bodů. Díky nim budete eliminovat nepříjemné onemocnění a zbavíte se bolesti jednou provždy! Tato průlomové terapie je skutečným hitem posledních měsíců!


Prodej trvá : do hodiny 23.59. V důsledku vyčerpání zásob je prodej časově omezen !

Speciální výprodej: xxx SLEVA + vrácení peněz v případě nespokojenosti s produktem


Získejte slevu!

Související příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *