1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězdy (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

AstroBlocker – názory, účinky, cena. Jak se chránit proti elektromagnetickému záření

astroblocker-top

AstroBlocker – Je to účinná ochrana proti škodlivému elektromagnetickému záření, které vydává všechna elektrická zařízení? Jaké jsou komentáře a názory? zjistit, stojí za to koupit, jaká je cena a účinky použití.

21. století je čas intenzivního vývoje informačních technologií, čímž se vytváří stále více a více zařízení, která nám pomáhají při každodenním fungování. Už si nedokážeme představit život bez různých druhů domácích spotřebičů a RTV a stěží si někdo uvědomí, že každý z nich produkuje elektromagnetické pole škodlivé pro naše zdraví. Vyzařování je téměř všude vyzařováno, protože tam jsou přístroje a elektrické dráty všude.

Tak jak máme fungovat, protože každý den jsme vystaveni škodlivým účinkům elektromagnetických vln? Na trhu je stále více a více nápadů, jak s tím vypořádat. Jedním z nich je AstroBlocker. Podívejme se, co to skutečně je, jak to funguje, jaké názory jsou na něj a jaká je jeho cena.

AstroBlocker – Co je to? Účinek

AstroBlocker je navržen tak, aby eliminoval škodlivé účinky elektromagnetického záření na naše zdraví. Podle výrobce AstroBlocker pohlcuje škodlivé záření vyzařované zařízeními, jako jsou radiostanice, televizory, počítače, mobilní telefony, pračky, mikrovlny, tiskárny nebo vysokonapěťové vedení. Za tímto účelem by zařízení mělo rychle a účinně eliminovat příznaky příznaků indukovaných elektromagnetickým polem.

Podle výrobce má efekt AstroBlocker tři úrovně:

 1. Absorpce škodlivého záření a odstranění negativního dopadu elektromagnetických vln na tělo.
 2. Provoz kdekoli. Výrobce zdůrazňuje, že výrobek je lehký, praktický a nevyžaduje nabíjení ani baterie, takže ho můžeme vzít kamkoli chceme.
 3. Čištění těla od elektromagnetického záření a vstřebávání dávek.

Účinky použití AstroBlocker

Podle výrobce by účinky přípravku AstroBlocker měly být viditelné již v prvním týdnu použití. Když používáte toto zařízení, nejprve se cítíme lépe a staráme se o naše zdraví. Úkolem blokátoru je odstranit příznaky způsobené škodlivými elektromagnetickými vlnami. Výrobce tvrdí, že AstroBlocker eliminuje především takové nemoci jako: únavu, špatnou náladu, problémy se soustředěním a pamětí, potíže se spánkem, alergie a bolest ve svalech a kloubech. Kromě toho má zařízení podporovat naše tělo, vyčistit vnitřní orgány před zářením a pozitivně ovlivňovat imunitu a regeneraci.

Víte, že…?transmission

Podle Světové zdravotnické organizace je elektromagnetické záření emitované elektrickými přístroji „tichým vrahem“ a přispívá k rozvoji nejméně tuctu smrtonosných onemocnění (včetně rakoviny) a vážných dysfunkcí srdce, jater a ledvin.

Škodlivý účinek elektromagnetických vln – to, co na to říká ODBORNÍK?

Jak používat AstroBlocker? Je to bezpečné zařízení?

AstroBlocker se snadno používá. Stačí vyjmout zařízení z ochranného obalu a nechat jej s sebou kdekoli. Je malý a lehký, takže se snadno vejde do peněženky, kapsy nebo kabelky. Podle výrobce, s sebou nesoucí AstroBlocker, chráníme sebe a své blízké před škodlivým zářením.

Zařízení bylo podrobeno řadě testů, které zkontrolovaly jeho účinný provoz proti elektromagnetickým vlnám. Laboratorní testy ukázaly, že jde o naprosto bezpečné a účinné zařízení v boji proti škodlivému záření.

Kde koupit AstroBlocker a jaká je jeho cena? Aukro, obchod

Cena AstroBlockeru na oficiálních stránkách výrobce se liší v závislosti na verzi.

Verze 2200 anionů – běžná cena: 1890 Kč:

 • Provozní dosah: 5 metrů
 • Odstranění záření elektrických zařízení až do 90 %
 • Eliminace škodlivého dopadu mobilních sítí, Wifi, vysokonapěťových linek apod. až o 95 %
 • Absorpce dávky, které organismus již přijal, do 97 %

Verze 1100 anionů – běžná cena: 1190 Kč:

 • Provozní oblast: 3 metry
 • Eliminace záření elektrických zařízení až o 70 %
 • Eliminace škodlivého dopadu mobilních sítí, Wifi, vysokonapěťových linek apod. až o 75 %
 • Absorpce dávek již přijatých tělem do 73 %

Nezapomeňte, že výše uvedené ceny jsou běžnými cenami. Je výhodnější koupit produkt v propagační nabídce. Bohužel, slevy jsou vzácné a na krátkou dobu trvají. Takže pokud chceme ušetřit peníze, stojí za to hledat příležitosti a získat produkt za propagační cenu.

Zařízení bychom měli zakoupit pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek výrobce. Při nákupu z jiných webových stránek riskujeme nákup faktur.

AstroBlocker – uživatelské recenze, komentáře z fóra

Hledali jsme názory na radiační blokátor AstroBlocker na různých internetových fórech. Nebyl to snadný úkol, protože výrobek je relativně nový na trhu. Podařilo se nám však najít několik komentářů popisujících zkušenosti s používáním tohoto zařízení.

smrtici_radiace89: Několik let jsem se potýkal s migrénami. Stále jsem bolela, což mi nedovolilo správně fungovat. Vzal jsem pilulky, pomohl mi jednou a jednou jsem to neudělal. Myslela jsem si, že to tak zůstane, ale kromě silné bolesti hlavy to bylo zvracení. Teď jsem pochopil, že s tím konečně musím něco udělat. Hledal jsem na webu mnoho informací o mém problému. Ukázalo se, že možnou příčinou mého stavu mohou být škodlivé elektromagnetické vlny. Zmateně jsem se přesvědčil, co to je a jak se mohu zbavit jejich negativního dopadu. Našel jsem AstroBlocker, jehož úkolem bylo chránit naše tělo před špatným zářením. Zařízení funguje senzačně! Migréna je věc minulosti 🙂 Navíc je lehká, praktická a všude se hodí. Chladící blokátor elektromagnetického záření, mohu ho bez problémů vzít na dovolenou.


Celinka: Nikdy jsem si nemyslel na něco podobného elektromagnetickému záření. Neměl jsem žádné vážné zdravotní problémy, takže jsem se o toto téma nezajímal. Dokud jsem se nesetkal s přítelem z vysoké školy, který v současné době vyučuje fyziku na univerzitě. Přesunutý nedávnými událostmi mi řekl o magnetickém poli, vlnách, záření a AstroBlockeru. Pokud máte zájem o tento produkt, objednával jsem ho rychle. A víš ty co? Wow, to opravdu funguje! Zvláštní, že jsem měla pocit, že jsem byl předtím zdravý. Stalo se koneckonců, že jsem po celý den práce vyčerpaný, postrádal energii, abych jednal, nebo měl problémy se shromažďováním myšlenek. Nyní už nemám takové problémy. Nepamatuji si, kdy jsem se v poslední době cítil unavený nebo vystresovaný. Vysoce doporučuji!

AstroBlocker – Stojí to za koupi? Redakční recenze

Elektromagnetické záření je neviditelné nebezpečí. Nemůžeme bojovat sami, ale můžeme koupit ten správný výrobek, který to pro nás udělá. AstroBlocker je zlatý prostředek, který účinně a zcela bezpečně absorbuje a blokuje škodlivé elektromagnetické vlny z našeho bezprostředního okolí. Bez ohledu na to, kde přesně jsme, co budeme dělat, nás vždy ochrání před špatnými účinky radiace na naše zdraví. Výrobek pracuje jako výrobce slibovaný, o čemž svědčí pozitivní názory spotřebitelů. Pro redakce nemáme nic, jak doporučit toto zařízení ostatním.

 

 

UWAGA!
Nyní 1000 CZK levnější ! Prodej trvá do: hodiny 23.59

TV, rádio, mobilní telefony a další elektrické přístroje vytvářejí škodlivé elektromagnetické pole. AstroBlocker je účinný produkt, který nejen inhibuje, ale také eliminuje jejich negativní dopad na naše zdraví. Tento inovativní produkt se každým dnem stává stále oblíbenější a má obrovskou popularitu u uživatelů. Připojte se k nim a objednejte si AstroBlocker nyní!


Prodej trvá do : hodiny 23.59 V důsledku vyčerpání zásob je prodej časově omezen
Speciální výprodej 1000 CZK SLEVA + vrácení peněz v případě nespokojenosti s produktem

Získejte slevu

Související příspěvek

39 myšlenky na “AstroBlocker – názory, účinky, cena. Jak se chránit proti elektromagnetickému záření

 1. Myslím, že bych se měl vzdal svého mobilního telefonu, protože jsem ještě nemocný a nevěříc. Používal někdo tento výrobek a mohl ho doporučit ostatním? Žádám o rychlou odpověď!

  1. Nosím AstroBlocker s asi dvěma týdny, akce především proto, abych cítila a neviděla! Mám více energie; můj humor se zlepšil. Myslím, že stojí za to koupit tento výrobek.

  2. maminka nám všem koupila jako astroblocker. Nechtěla jsem ho nosit, protože co? Cítil jsem se dobře, a tak jsem produkt skryl do zásuvky. Po nějaké době jsem však trpěl akutní migrénou. Nic mi nepomohlo, obvykle nic! Vzpomněl jsem si na toto zařízení, nosil jsem ho nepřetržitě a spal v blízkosti svého polštáře během spánku. A co jsem si všiml? Migréna zmizela. Funguje to!

 2. kupte to! Nemůžete čekat, astroblocker zlepšuje náladu, spíte lépe v noci a pleť se může měnit pozitivně. Taky jsem přemýšlel o tom, že nekupuji, ale funguje to.

 3. astroblocker byl se mnou po dobu 2 týdnů. Dopady operace jsou slušné, sliby výrobce jsou zcela splněny.

 4. Nikdy jsem neměla depresi a nemyslím si, že bych k ní někdy chodila, ale v poslední době se moje nálada dramaticky zhoršila. Nechtěla jsem nic dělat, bylo těžké odvézt mě z domu a pracovat bez jakékoli motivace k práci. Ukázalo se, že příčinou mé pohody je ozařování! Žiji v blízkosti přenosové věže, ale nikdy jsem o ní nikdy neslyšel. V současné době už nemám žádné problémy s náladou. Teď se cítím svobodná, šťastná a chci splnit všechny své sny! Protože konečně mám touhu a motivaci jednat.

 5. Nevím proč, ale ze zvědavosti jsem asi koupil astroblocker. Cítím se mnohem lépe, když je toto zařízení blízko mě. Jeho činnost je pro oko neviditelná, podobně jako ostatní, jako je záření, které je také neviditelné. Efektivní blokátor!

 6. dobrý nápad! Nakonec někdo myslel na ty, kteří mají všechny tyto radiační zdravotní problémy, Bravo pro tvůrce AstroBlockeru!

 7. společnost není dostatečně vzdělaná v tomto tématu, většina si neuvědomuje hrozbu. Brzy budou všichni nemocní. Je dobré přinejmenším zabránit příčinám a přestat používat technologii do tak velké míry. A pokud s tím pomáhá AstroBlocker, stojí za to koupit.

 8. Nikdy jsem neměla depresi a nemyslím si, že bych k ní někdy chodila, ale v poslední době se moje nálada dramaticky zhoršila. Nechtěla jsem nic dělat, bylo těžké odvézt mě z domu a pracovat bez jakékoli motivace k práci. Ukázalo se, že příčinou mé pohody je ozařování! Žiji v blízkosti přenosové věže, ale nikdy jsem o ní nikdy neslyšel. V současné době už nemám žádné problémy s náladou. Teď se cítím svobodná, šťastná a chci splnit všechny své sny! Protože konečně mám touhu a motivaci jednat.

 9. Nevím proč, ale ze zvědavosti jsem asi koupil astroblocker. Cítím se mnohem lépe, když je toto zařízení blízko mě. Jeho činnost je pro oko neviditelná, podobně jako ostatní, jako je záření, které je také neviditelné. Efektivní blokátor!

 10. dobrý nápad! Nakonec někdo myslel na ty, kteří mají všechny tyto radiační zdravotní problémy, Bravo pro tvůrce AstroBlockeru!

 11. Společnost není dostatečně vzdělaná v tomto tématu, většina si neuvědomuje hrozbu. Brzy budou všichni nemocní. Je dobré přinejmenším zabránit příčinám a přestat používat technologii do tak velké míry. A pokud s tím pomáhá AstroBlocker, stojí za to koupit.

 12. AstroBlocker je zajímavý produkt, který není nebezpečný pro děti a starší lidi. Mám potvrzení, že funguje také na mém psu. V poslední době je blázen, má tolik energie! A je to starý pes. Také se cítím mnohem lépe a mám lepší smysl

 13. Radiace poškozuje naše zdraví a životní prostředí, takže se zajímám, kolik to bude lidem potřebovat k tomu, aby se zabývaly tímto tématem. Je to poprvé, co jsem slyšel o tom, že se někdo zajímá o odstranění příznaků radiačních onemocnění. Jsem spokojený s astroblockerem.

 14. Radiace je špatná, bohužel jsem to sám zjistil. Takže tomu zabráníme! Použijeme astroblocker ;p

 15. nikdo ani nezmiňoval, že děti v lůně jsou také vystaveny! Stojí za to zkoumat a neutralizovat provoz potenciálních zdrojů záření.

  1. Přidávám zde použití speciálních neutralizátorů, které blokují naše tělo před negativními účinky radiace.

   1. Přemýšlím o nákupu takového zařízení, ale nevím, který z nich si vyberete. Na trhu není mnoho…

 16. Není divu, že astroblocker vzbuzuje zájem. Konečně máme výrobek, který nás ochrání před ozařováním

 17. Který řekl, že jsme všichni odsouzeni k negativnímu dopadu elektromagnetického záření? Nesmysl! Stačí si koupit AstroBlocker a užít si svého zdraví

 18. Měl jsem bolesti hlavy, ale byl tak silný, že jsem nemohl fungovat normálně. Zkoušel jsem mnoho zdrojů, žádný z nich nepomáhal. A kdyby to nebylo pro astroblocker, pak bych stále trpěl a já se cítím zdravý jako teenager

 19. Snažím se jíst zdravé jídlo, cvičit pravidelně. V životě je známo jinak. Stále jsem však cítil svalovou bolestivost, únavu a rezignaci. Koupil jsem astroblocker, použil jsem ho pár dní a byl jsem si jistý jeho provoz. Najednou jsem získala energii a sebevědomí. Úžasné zařízení!

 20. Několikrát jsem byl zklamaný, koupil jsem něco, co mi pomohlo. A tyto účinky byly takové, že jsem se cítil ještě horší nebo moje příznaky i nadále přetrvávaly. S astroblockerem to bylo úplně jiné, uvolnilo a odstranilo symptomy. Navíc se cítí mnohem lépe.

 21. produkt je brilantní v jeho jednoduchosti, lehký, šikovný super se zabývá odstraněním radiačních příznaků. Velmi užitečné vybavení.

 22. Astroblocker je můj objev! Pozoruhodně zlepšuje soustředění, paměť a nemám problémy s usínáním.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *