1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězdy (49 votes, average: 4,58 out of 5)
Loading...

Black Mask – Recenze, Účinky, Složení – Čistící maska

Black Mask - Recenze, Účinky, Složení - Čistící maska

Na trhu je spousta přípravků pro péči o pleť. Krémy, gely, masky … Ale které stojí za naši pozornost a které ne? Jednou z novinek, které se objevily v poslední době je Black Mask, která nám pomáhá zbavit se veškerých nedokonalostí obličeje. Odstranění černých teček nebo jakékoliv pupínků není podle výrobce žádný problém pro Black Mask. Je to opravdu tak účinné? Podívejte se na složení, názory a efekty a vytvořte si vlastní názor.

Black Mask – Složení

Výrobce říká, že Black Mask obsahuje:

 • Dvouzubec trojdílný – jeho úkolem je zajistit, aby byla pleť vláčná a nedokonalosti zmizely
 • Kaolinit – má očistný účinek a uklidňující účinek pro citlivou pokožku
 • Neowitinové antioxidanty – neutralizují účinky volných radikálů

Výrobce ujišťuje, že výrobek je vyroben ze 100% přírodních surovin a nezpůsobuje alergické reakce.

Black Mask – Účinky

Při nákupu balení Black Mask, dostanete 5 sáčků s maskou na 2 týdny aplikace, což by mělo zaručit dosažení těchto výsledků:

 • Kůže očištěna od ošklivě vyhlížející pupínků a černých teček
 • Kůže by se měly stát pevnou a hladkou
 • Obličeje se stává jasnějším

Toto jsou účinky, které nám producent zaručuje na svých internetových stránkách. Jsou opravdu takové? Podívejte se na uživatelské recenze.

Black Mask – Názory

Přestože je výrobek BlackMask na trhu relativně novým produktem, není těžké najít na něj recenze. Vzhledem k tomu, kolik se nám jich podařilo najít lze dospět k závěru, že si maska od samého začátku získává mnoho fanoušků. Drtivá většina lidí říká, že jsou s výrobkem spokojeni, a chválit ho. Většina lidí, kteří masku používají, vychvalují její fungování, tvrdí, že dosáhli přesně těch účinků, které garantuje výrobce. Jiní tvrdí, že používání je nepříjemné, a kůže se zdá být podrážděná po odstranění masky. Názory na BlackMask ji silně doporučují vyzkoušet, takže vám ji i my doporučujeme. Můžeme vám s čistým svědomím doporučit tento produkt, který je prověřený a získává stále větší podporu mezi uživateli. Black Mask získal nesmírnou slávu v zahraničí. Použití je velmi jednoduché a účinky se objeví téměř okamžitě. Díky Black Mask se zbavíte všech druhů kožních problémů, a tvář se stane jemnou a měkkou. Pokud hledáte osvědčený produkt, rozhodně byste měli objednat BlackMask!

Kupte Black Mask ještě dnes a získejte slevu připravenou speciálně pro naše čtenáře!!!

Související příspěvek

37 myšlenky na “Black Mask – Recenze, Účinky, Složení – Čistící maska

 1. Objednal jsem si balík Black Mask ale byl falešný. Sotva jsem to dal na obličej a vypukla mi zároveň i bolest … Samozřejmě, že jsem si nevšiml žádný vliv … Nyní zkusím originál.

 2. Hej, to mi pomohlo nejvíce ze všech masek které jsem používal dosud. Stojí to málo, ale aspoň nevidím žádný problém, takže to stojí za to!

 3. Jsem spokojený s nákupem. Kolegové měli nějaké čínské jídlo z alieexpress chválili mi mou tvář. Objednal jsem přesně to, co se doporučuje v tomto článku a neměl jsem žádné problémy. Pokožka se výrazně zlepšila, jsem mega šťastný.

 4. Koupila jsem si spolu se sestrou na zkoušku po jednom balení. Ve skutečnosti můžete vidět velký rozdíl před a po aplikaci. 5 sáčků stačilo na vyčištění pro hezčí tvář. Doporučila bych i vám!

 5. Něco jsem hledal a jsem rád, že tento produkt je stále populárnější v naší zemi. Jen je skutečně potřeba dávat pozor na vnitřnosti, mohlo by to skončit špatně 🙁

 6. Neměl jsem problém s fotografickou maskou když jsem viděl některé ženy psát. Myslíte si, že je to padělek?

 7. Použil jsem pro takovou léčbu čištění obličeje na kosmetické chirurgii. Nebudu říkat lži. Zaplatil jsem hodně, efekt byl v pohodě, ale na srovnání, Black Mask je stejná a pracovala ještě lépe než tato léčba.

 8. Maska má hustou konzistenci, ale to se snadno roztírá. Absorbuje se rychle a pak vymizí z obličeje. Není to bolestivý proces, alespoň pro mě to tak bylo. Nedošlo k žádnému podráždění. Doporučila bych i vám 🙂

 9. Mam celý obličej plnou černých teček, snažil jsem se využít nejakýdomáci způsoby jak se jich zbavit, ale bezvýsledně, měl bych si koupit tento produkt?

 10. Mám strašně moc černých teček na nose pod kůží. Jde to ven jako stlačené černé tečky, ale nemůže to být zcela odstraněny. Na tváři také mám takovou věc. Black Mask mi s tím může pomoci? Vzhledem k tomu mi je líto, že peníze jsem investoval jen tak do nějaké hlouposti.

 11. nevěřím, že tak mnoho věcí může být tváří v tvář, normálně jsem měl strašný pocit jak jsem to vytáhl. rozdíl je nyní velký 🙂

    1. Efekt byl patrný, protože tvář byla mnohem lepší a navíc bez teček a podivných věcí pod kůží.

 12. Hahaha, můj manžel dostal strach když vstoupil do domu a uviděl mě s maskou aplikovanou na obličeji 😛

 13. Nemyslela jsem si, že tato maska bude fungovat. Zbavil jsem se těch nepříjemných černých teček na nos. Cítím se, že moje kůže byla úplně jiná, nemám ty skvrny.

 14. Skvělé výsledky, už jsem zkoušela všechno a nic by nefungovalo pro mou jemnou pleť, ale tento výrobek mi zachránil život a možná nebudu mít odpor vůči lehčímu makeupu, protože už nemusím skrývat nedokonalosti pod tunu základů.

 15. Myslím, že mohou, proč by to neměli. Pokud by to nepoškodilo mě ani jiné dívky, nemělo by to ani u mužů

 16. přítelkyně navrhla používat tento produkt a musím vám říct, že jsem spokojený, zbavil se mého problému okamžitě.

 17. Používala jsem to včera večer a doporučuji to, nejprve otevřít póry pomocí horké vody a potom ji aplikovat, fungoval skvěle pro mě! Doporučuji to, děvčata!

 18. Občas jsem zpochybňovala účinnost Black Mask. Hrozně jsem se mýlila. Moje kůže se od svého používání výrazně zlepšila.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *