1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězdy (45 votes, average: 4,44 out of 5)
Loading...

Bustural Recenze, výsledky, přísady Krém na zvětšení prsou

Bustural

Nejste spokojen se svými příliš malými prsy? Stydíš se, aby si oblékla šaty s velkým štěpením? Nebo je možné, že vaše prsa jsou zbytečné? Problém malých prsů postihuje mnoho žen. Nespokojenost může vést k nízké sebevědomí nebo dokonce k depresi. Existuje mnoho způsobů, jak to bojovat. Jedním z řešení je plastická chirurgie, ale je to dost drahé. Ženy se také obávají, pokud operace bude úspěšná a pokud nebudou žádné komplikace. Další cestou jsou krémy, které přirozeně zvyšují prsa. Na trhu existuje množství výrobků. Jedním z nich je Busturia. Je Busturia nejlepší volbou?

Bustural – Složky

Bustural krém se skládá z následujících složek:

 • Volufilín – je založen na sarsasapogenine, který je rostlinným sterolem bez aktivity estrogenu, progesteronu, glukokortikoidu a testosteronu. Používá se díky své funkci, kterou je zvýšení objemu tukové tkáně (tukové buňky) v prsou žen.
 • Olej z meruňkových semen – funguje jako antioxidant a současně úspěšně zvlhčuje pokožku.
 •  Anemarrhena rhizoma – rostlina také známá jako Zhi Mu používaná v tradiční čínské medicíně. Používá se pro extrakci sarsasapogenínu. Je také úspěšný při odstraňování střihů a zlepšování elasticity kůže.
 •  Olej Citrus Aurantium Dulcis – také známý jako oranžový olej, je extrahovaný z kůží sladkých a kyselých pomerančů lisováním za studena. Je tu stimulovat syntézu kolagenu a posilovat pojivovou tkáň. Pomáhá také stažitelná pokožku a omladit její vzhled.
 • Olivový olej Vitis ViniferaOlivový olej Vitis Vinifera – je to hroznový olej bohatý na kyselinu linolovou. To se rychle vstřebává, což z něj dělá dobrou hydratační látku. Tento extrakt funguje skvěle v lékařských recepturách. Stimuluje regeneraci tkání a napomáhá utažení pokožky.

Bustural – Jak používat

Použití Bustural krému je velmi jednoduché a sestává z několika postupně provedených akcí:

 1. Naneste krém na čistou pokožku a poté jemně masírujte pravé prsa, dokud se krém nevysune (asi 5 až 10 minut).
 2. Opakujte akci levým prsem.
 3. Masáž prsů s prsty v malých kruzích.

Abyste dosáhli lepších výsledků, měli byste krém aplikovat dvakrát denně na mokrou pokožku. Krém by se měl používat nepřetržitě, aby se dosáhlo co největší zlepšení velikosti prsů.

Bust Cream Spa- objednejte si nyní a získejte slevu!

Bustural – výsledky použití

Použití Bustural krému poskytuje značné výsledky, jako například:

 • Zvětšení prsou o dvě velikosti poháru.
 • Zvedání saggových prsů.
 • Zastavení a zabránění stárnutí pokožky.
 • Kulaté a více tvarované prsa.

Bustural – Recenze

Hodnocení od žen používajících Bustural jsou velmi pozitivní. Dámy řekli, že tento produkt změnil svůj soukromý život. Díky krému se jejich prsa dostali mnohem větší a dostali se pevněji, což jim pomohlo vrátit je zpět. Ženy se mohou pochlubit schopností s jistotou nosit šaty s velkými prstenci. Tento krém dostává každý den nových stoupenci a větší popularitu. Použití je zcela bezpečné a nezpůsobuje žádné alergické reakce. Výrobek určitě stojí za to doporučit, což je důvod, proč jsme dole uvedli odkaz na webovou stránku výrobce, kde jej můžete koupit (výrobce často nabízí slevy).

Související příspěvek

9 myšlenky na “Bustural Recenze, výsledky, přísady Krém na zvětšení prsou

 1. myslela jsem, že si koupím tyto věci … Po dvou těhotenstvích a kojení mi moje prsa strašně křehké a trochu malé. Nemám však opravdu chtít získat D-pohár … je to spíš o jeho zvedání a upevňování. Nemůžu se rozhodnout. Co když Smetana funguje, ale problém se vrací po dokončení balení?

 2. Začínám is bustrual zítra budu sdílet můj názor s vámi všichni o tom, zda stojí za nákup a pokud to opravdu funguje

 3. výhled! Po dvou těhotenstvích moje prsa nevypadali dobře, byl jsem velmi nejistý. Byl jsem velmi skeptický vůči krémem, protože jsem nevěřil v takové věci. Přečetl jsem si připomínky a rozhodl jsem se podat rozkaz. Po týdnu se moje prsa zvedly a byly pevnější, po měsíci jsou o jednu velikost větší. Jsem tak spokojený. Vím, že si koupím další balík.

 4. Mám stejné starosti jako plakát výše, ale je to můj třetí den s touto smetanou a zatím nevidím žádné výsledky, které by řekli po 56 dnech, kdy získáte výsledky Uvidíme, jak to dopadne Budu sdílet svůj názor

 5. Používá se již týden. Nemohu říci, že moje prsa se nezvětšily … Měla jsem i dvě těhotenství a nyní vypadají strašně … Žádná pevnost, žádný výtah … nic. Stále ji používám a já se nevzdám, protože možná budete muset čekat na výsledky. Jen buď trpělivý …

 6. Právě jsem skončil svou první tubu, takže o tom můžu něco říct. Moje prsa jsou mnohem větší, ale to, co je nejpozoruhodnější, je, kolik pevnějších se dostali, v mém případě se trochu trochu rozrazili, nyní je to mnohem lepší. Jsem velmi spokojená a doporučuji to všem dívkám s pochybnostmi, protože to opravdu stojí za to.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *