1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězdy (47 votes, average: 3,14 out of 5)
Loading...

Choco Lite – O co se jedná? Složení, recenze, způsob užívání, účinky, hodnocení

choco lite top

Moderním představám o kráse dominuje štíhlá, atletická postava. Proto se mnoho žen snaží zbavit přebytečných kil a zkouší různé hubnoucí přípravky. Jak jim v tom Choco Lite – nový přípravek, který slibuje získání štíhlé postavy bez fyzické námahy a přísných diet – pomůže?

Choco Lite – o co se jedná?

Choco Lite je přírodní doplněk výživy založený na přírodních složkách, které podporují hubnutí. Přípravek nemá žádné vedlejší účinky. Je určen pro muže i ženy a zabírá jak u lidí s velkou nadváhou tak u těch, kdo mají za cíl mírné snížení váhy.

Choco Lite – složení

choco lite čokoládový chvěníZákladní složkou přípravku je kakaový prášek, který podporuje proces lipolýzy. Další důležitou složkou je výtažek z lesklokorky lesklé (Ganoderma lucidum). Spirulina a mořská řasa dodávají pocit plnosti. Přípravek neobsahuje žádná syntetická barviva, aditiva, či aromata. Neobsahuje ani geneticky upravené potraviny. Pohanka zajišťuje odstranění přebytečné vody, což je při procesu hubnutí nezbytné. Zelený hrášek normalizuje metabolismus tuků. Přípravek také obsahuje neloupanou rýži, která snižuje množství potřebných kalorií.

Choco Lite – účel

Přípravek vám umožní zhubnout a vyhnout se velkým výkyvům vah – jojo efektu. Osobě, která se o hubnutí snaží, dodá pocit zdraví a spoustu energie. Funguje tak, že potlačí chuť k jídlu a touhu jíst po celý den. Také posiluje metabolismus.

Choco Lite – užívání

Přípravek má formu prášku, který se rozpouští ve vodě či mléce. Ženy by měly přidat 1-2 polévkové lžíce směsi do 250 ml mléka a muži  2-3 polévkové lžíce. Koktejlem byste měli nahradit jedno denní jídlo (nejlépe ranní).

Choco Lite – jaké má účinky?

Účinků si můžete povšimnou již po třech dnech užívání. Přípravek vede k rychlému úbytku kil, sníží vaši chuť k jídlu a dodá vám velké množství energie. Také omezí vaši chuť na sladké a zajistí, že se budete cítit zdravě a v pohodě.

Díky přírodnímu složení vám přípravek zaručuje zcela bezpečný způsob hubnutí. Budete-li koktejly Choco Lite konzumovat každý den, zhubnete, aniž byste museli dodržovat kruté diety.

Choco Lite – recenze

Po vyhodnocení všech názorů na Choco Lite nemůžeme výrobek jednoznačně doporučit či odmítnout. Jedná se o kontroverzní přípravek – na internetových fórech se dá nalézt mnoho rozdílných názorů o jeho účincích. Zákazníci, kteří hlásili mírnou spokojenost uvedli, že přípravek chutná dobře, ale nevede k úbytku tělesné hmotnosti. Nenašli jsme žádné hodnocení, které by potvrdilo, že přípravek splňuje svoji funkci a že vede ke skutečnému zhubnutí. Někteří uživatelé uvedli, že tento koktejl obsahuje vhodnou dávku uhlohydrátů, které jsou potřebné při cvičení. Další uživatelé si všimli, že jim přípravek dodává pocit sytosti. Naše redakce proto nevynáší žádný konečný názor ohledně tohoto přípravku. Je na vás, abyste zvážili, zda ho chcete vyzkoušet. Pokud se chctee podělit o váš názor na tento výrobek, můžete tak učinit pod tímto článkem.

Související příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *