1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězdy (68 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...

Fusion FuelSaver – recenze, šetří palivo a šetří domácí rozpočet. Seznamte se s opinem

fusion-fuelsaver-top

Na trhu existuje zařízení, které omezuje spalování v automobilu. Jedním z nich je Fusion FuelSaver. Skutečně šetří palivo? Pokud ano, kolik ušetříte měsíčně? Zkontrolujte, co si myslí uživatelé. Další informace o účincích zařízení, názorech a cenách.

Všichni uživatelé čtyř kol vědí, že auto generuje náklady. Je to bezpodmínečná „peněžní krabička“, která vyžaduje nepřetržité přidávání peněz. Poplatky za OC a servis je jedna věc. Výdaje na pohonné hmoty jsou však přísnější. Naštěstí částky, které utrácíme na benzin, naftu nebo LPG každý měsíc, jsou poněkud předvídatelné a co je ještě důležitější, je možné je omezit.

Existují speciální nástroje na trhu, které snižují spotřebu paliva. Jedním z nich je palivový magnetizér Fusion FuelSaver. Jak to funguje a opravdu funguje? Jak to použít? Když ji používáte, máme opravdu šanci omezit naše výdaje na pohonné hmoty?

Fusion FuelSaver – instrukce, instalace. Funguje na naftu?

Výrobce prohlašuje, že instalace Fusion FuelSaver nevyžaduje žádné speciální dovednosti. Nejdůležitější není, abyste při výběru potrubí udělali chybu (musí to být palivové potrubí).

jak šetřit palivo s fusion fuelsaverInstalační příručka Fusion FuelSaver vypadá takto:

 1. Otevřete kapotu, najděte palivovou hadici a vyberte místo, kam chcete zařízení nainstalovat.
 2. Upevněte přístroj na vybrané místo na palivovém potrubí. Kabel musí být mezi dvěma částmi zařízení.
 3. Pro větší stabilitu použijte plastový lem připojený k zařízení. Rameno musí projít otvorem v hlavním kanálu zařízení. Měl by být utažen a po upnutí – v případě potřeby – odříznout zbývající nepotřebnou část plastového ráfku.

To je všechno – pokud jsme prošli těmito třemi kroky, zařízení je správně nainstalováno. Výrobce zajišťuje, že Fusion FuelSaver funguje i v případě, že je motor naftu.

>> Viz také: Jste stále unaveni? Může to být známka infekce parazity. Podívejte se, jak s tím vypořádat!

Co vám Fusion FuelSaver dává? Aplikační efekty – úspora paliva? 

šťastná rodina, která šetří palivoProducent Fusion FuelSaver zajišťuje, že použití magnetizéru bude prospěšné ve formě úspor peněz. Nižší spotřeba paliva se přímo promítne do nižších nákladů na používání automobilů.

Autor tvůrce zařízení deklaruje:

 • Až o 20% nižší spotřeba paliva
 • Zvyšte výkon motoru až na 5 HP
 • Snížení emisí škodlivých sloučenin o 40–50%

Jsou výše uvedená ujištění realita?

Fusion FuelSaver – recenze. Kolik můžete vynaložit na pohonné hmoty?

Fusion FuelSaver je nový produkt, ale naše pozorování ukazují, že již získala skupinu spokojených uživatelů, kteří o něm vyjadřují pozitivní názory. Pro uživatele, kteří kontrolují produkt, zařízení skutečně snížilo spotřebu paliva.

Níže jsou komentáře uživatelů, kteří zařízení používali (původní přezdívky byly zachovány).

Tomaskral: Po instalaci se spotřeba paliva skutečně snížila. Dříve auto spálilo asi 9 litrů, po instalaci kleslo na více než 7 litrů (automobil Opel Signum, motorová nafta).

Azazel93: Měla jsem pochybnosti, pravděpodobně bych to sama nekoupila, ale dostala jsem ji jako dárek, takže mě to nijak nestojí. Ukázalo se, že auto začalo spálit méně. Pokud by to nebyl dar, ztratil bych šanci na spoustu úspor (asi 2000 CZK).

Bart: Doporučuji to, protože vám umožňuje ušetřit peníze. Při své jízdě ušetřím asi 1000 CZK měsíčně.

Jak ušetřit palivo? Fusion FuelSaver – redakční názor

fuxion fuelsaver dobrý produktNázory a připomínky uživatelů ukazují, že instalace Fusion FuelSaver snižuje spotřebu paliva, která se přímo promítá do úspor hotovosti. Držitelům záznamů se podařilo ušetřit několik set zlotých měsíčně.

Vzhledem k pozitivním názorům uživatelů doporučujeme Fusion FuelSaver jako účinnou metodu šetřit palivo a peníze. Pokud chcete platit méně za benzin nebo olej, měli byste vážně uvažovat o nákupu tohoto zařízení.

Několik stovek korun úspor za měsíc na dosah ruky. To potvrzují spokojení uživatelé! Klikněte a dostanete SLEVU!!

Související příspěvek

30 myšlenky na “Fusion FuelSaver – recenze, šetří palivo a šetří domácí rozpočet. Seznamte se s opinem

 1. Myslím, že někdo, o kterém vím z práce, o tom mluvil v poslední době, zeptám se jich, protože jsem zvědavá také, pokud to opravdu funguje, možná je to dobrý způsob, jak snížit náklady na plyn

 2. Koupil jsem tento výrobek nedávno a dovolte mi, abych vám to řekl, byl jsem na to skeptický, ale dal jsem ho do auta a to opravdu může jít dále na jediný tank (a to byla stejná cesta jako vždy, žádné změny jako déle ovladače atd.). Takže když se mě ptáte – funguje to.

  1. Auto je Auto Honda Civic 5d. 45l v nádrži spálí asi 5/100, kvůli tomu, že má každý den 50 km jízdy (dojíždění z malého města) a několik nákupů, dává dětem výtah atd., Takže musím řídit benzínovou pumpu každé tři týdny, teď už déle než měsíc řídím.

 3. Tak to vypadá, že to funguje 🙂 Myslím, že se dostanu i já, protože já říkám hodně. Je těžké instalovat toto zařízení?

 4. ne, jen jste ji vložili do palivového potrubí. Je to velmi snadné, pokud máte nějaké potíže, zeptejte se vašeho chlápka nebo něčeho, pokud to není všechno, neměl by mít žádné problémy s tím,

 5. Také jsem si ji objednal a nemohu ho dostat, spotřeba paliva je nyní výrazně nižší. Šlo z 8 na 100 dolů na asi 6.

 6. Mám docela staré auto a na každých 100 km hoří asi 10 – 12 litrů plynu. Po instalaci jsem viděl rozdíl hned, protože spotřeba paliva poklesla na 6 – 7 litrů. Opravdu doporučuji, pokud chcete ušetřit nějaké peníze;)

 7. obvykle jsem musel strávit těžkou část mého platu na plyn, nyní tyto náklady klesly o 50%. Doporučuji koupit zde link. Tam je propagace

 8. můj křičel na mě, protože vždycky strávil tolik na plyn, protože nakupuji po celou dobu, teď díky Fusion FuelSaveru si můžu každý měsíc koupit novou peněženku.

 9. Zpočátku jsem měl své pochybnosti, ale rozhodl se to vyzkoušet a jsem velmi rád, protože jsem koupil dva předměty za týden.

 10. Jsem obchodní zástupce, takže velká část mého platu je vynaložena na plyn. Teď jsem jako WOW to cítí jako mít druhý plat, to je to, jak prospěšné řízení s Fusion FuelSaver je

 11. Můj manžel to koupil, od toho, co mohu říct, že je spokojený, protože teď si může každý týden dovolit další hru PS4

 12. zpočátku jsem měl smíšené pocity k tomuto produktu, ale můj soused ho použil a doporučil to tak jsem ho koupil také a abych vám řekl pravdu Jsem šokován o 45% nižší spotřebu paliva, což je opravdu hodně, doporučil bych všem

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *