1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězdy (78 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...

Ling Intelligence – On-line platforma pro studium jazyka – Recenze

Ling Intelligence - On-line platforma pro studium jazyka - Recenze

Kdo z nás by se nechtěl učit cizí jazyk? Mnozí z nás sní o zvládnutí alespoň jednoho takového jazyka. Při hledání práce v současnosti stále více zaměstnavatelů očekává, že jejich budoucí pracovníci budou říkat nejméně ve dvou jazycích. Je také snazší získat podporu, pokud jsou naše jazykové schopnosti lépe. Nemluvě o jazykových bariérách při výběru země na návštěvu na dovolené a bojí se, že s nikoho nemůžeme mluvit. Co dělat, když se často obáváme, že se budeme starat jen těžší. Obvykle hledáme různé výmluvy a vzdáváme se našich ambicí. Mezitím Jiří Hroch a Harold Linberg navrhli multimediální platformu na výuku jazyků – Ling Intelligence.

Je to další návrh pro ty, kteří chtějí rychle rozšířit svou mysl tím, že se učí nový jazyk. Dnes se podíváme blíže na metodu Ling Intelligence. Tvůrci slibují, že nám to pomůže rychle se naučit jazyky jako angličtina, francouzština, němčina, japonština nebo švédština. Je tento program účinný?

Ling Intelligence – Popis

ling-intelligence-jazyky-výukyTechnologie Ling Intelligence pro automatickou jazykovou přípravu, jak již bylo zmíněno výše, má dva autory. Prvním z nich je Jiří Hroch, který má 15 let zkušeností s výukou jazyků. V průběhu své kariéry používal na svých žácích různé metody učení. Spolu s Haroldem Linberg shromáždili své znalosti a spojili je do vzorce. Výsledkem bylo vytvoření technologie Ling Intelligence, která nám umožňuje snadno a efektivně rychlé učení se jazyka. Důležité je i to, že na to, abyste se mohli učit, nepotřebujete žádné speciální schopnosti nebo predispozice na výuku jazyků. Tato metoda byla vytvořena přesně způsobem, který umožňuje každému naučit se jazyk bez problémů. Odborníci zjistili, že i ti nejslabší studenti mají šanci úspěšně se naučit. Na základě několika testů se postaral o to, že se dá snadno zapamatovat co nejvíce slov co nejlépe.

Ling Intelligence – Jak to funguje?

Zde je návod, jak nám tvůrci popsali, jak funguje program Ling Intelligence:

 • Díky pozoruhodnému pokroku ve vzdělávání se nemůžeme odradit od pokračování. Skutečnost, že se nám každý den zlepšuje, nám nedovolí ukončit kurz (což je obvykle v případě delších kurzů). Díky našim úspěchům budeme neustále cítit motivaci pokračovat ve zlepšování.
 • Ling Intelligence obsahuje cvičení, které stimulují obě hemisféry našeho mozku, což vede k vytvoření přibližně 15-krát více neuronových sítí. Usnadňuje to zapamatování, což usnadňuje učení. Po určitém čase si ani neuvědomujete, jak rychle jste se naučili tolik věcí bez velkého úsilí.
 • Váš mozek bude pracovat pětkrát efektivněji. Zlepšete rychlost memorování a stimulujte svůj mozek.

Ling Intelligence – Výsledky použití

ling-intelligence-knihy-pro-výuku-jazyků-zkušenostiJiří Hroch a Harold Linberg jsou takoví jisti efektivností své metody, že zaručují vrácení peněz, pokud někdo není s ní spokojen. Kurz Ling Intelligence nám poskytne následující výsledky:

 1. Vyučování vybraného jazyka za dva týdny.
 2. Po dalších 14 dnech učení jazyka na střední úrovni.
 3. Rozšíření kvalifikaci práce.
 4. Osobní zlepšení.
 5. Otevření zahraničních cest, které předtím byly překážkou.

Ling Intelligence – Kde koupit?

ling-inteligence-učení-všechny-jazykové-recenzePokud se zajímáte, kde si koupit Ling Intelligence, máme nějaké rady pro vás. Existuje mnoho podobných jazykových metod na internetu, bohužel mnozí z nich jsou jen typickými metodami, které všichni víme. Ze zkušenosti je známo, že při používání zastaralých metod často trvá několik let, než se učí jazyky. Abyste se vyhnuli nákupu podobných výrobků s podobným názvem, je nejlepší je koupit z oficiálních webových stránek. Stojí také za návštěvu, protože často najdete zlevněné ceny. Co je důležité, vydavatel zaručuje, že pokud metoda nebude s námi fungovat a my se nepodaří naučit jazyk za dva týdny, můžeme získat náhradu.

Ling inteligence – Recenze a připomínky

Hledali jsme internet, který hledá recenze od lidí, kteří procházejí nebo dokončili svůj kurz. Jak se ukázalo, Ling Intelligence automatické jazykové vzdělávání vzorce má mnoho následovníků. Z revizí jasně vyplývá, že tato metoda se ukázala jako účinná. Lidé, kteří měli problémy se studiem jazyků, je snadno absorbovaly díky této metodě. Mnoho lidí chválilo metodu a přístup k učení. Nemusíte opustit dům, abyste se naučili. Další výhodou, jak komentátoři říkají, jsou multimediální možnosti – kurz je možné získat z jakéhokoliv elektronického zařízení (jako je počítač, tablet, mobil). Spousta spokojených uživatelů platformy často sdílí své zkušenosti související s jejich dobrodružstvím Ling Intelligence taky. S oprávněními uživatelů uveřejňujeme níže jejich komentáře.

Miloš, 55 Nikdy bych si nemyslel, že v mém věku se budu moci naučit něco, zejména nový jazyk. Řídil jsem svou vlastní společnost a já bych se někdy styděl, když jsem musel požádat své pracovníky, aby mi pomohli porozumět našim klientům .. Moje dcera mi koupila Ling Intelligence a nyní nemám s sebou žádný problém s angličtinou. Mohu tento jazyk bez problémů použít. Byl jsem překvapen, když jsem se můj první den dozvěděl více než 100 nových slov! Doporučuji tuto metodu všem, kteří zápasí s jinými metodami a nevědí, že by se mohli naučit tolik rychle!


Eva, 18 Vždycky jsem snila o studiu v zahraničí. Můj sen byl sluneční Španělsko. Abych se dostal do mé vysněné univerzity, musel jsem absolvovat zkoušky na dvou jazycích – angličtině a španělštině. Myslel jsem, že to nikdy nebude možné, protože jsem měl vždy problémy s učením se jazykům. Nemohla jsem vůbec mluvit po španělštině a moje angličtina byla dost taková – já sotva absolvovala maturitní zkoušku. Když jsem se dozvěděl o Ling Intelligence, rozhodl jsem se, že to musím vyzkoušet. Ve srovnání s tím, co jsem mohl získat, náklady byly dosti nízké. Nebyl jsem zklamaný. Za měsíc jsem se naučil dvou jazycích a až pak jsem cítil, že učení může být hezké a snadné. Pozdravy z Barcelony, Eva

Ling Intelligence – Naše recenze

Hodnocení pro Ling Intelligence jsou většinou pozitivní, takže hovoří samy o sobě o účinnosti této metody. Podle našeho názoru se tolik lidí nemůže mýlit. Pokud se chcete rychle naučit vybraný jazyk a zbavit se jazykových bariér, vyberte tento vzorec. Věříme, že zde jde o skutečně hodnotný produkt, který nám nejen pomáhá naučit se nový jazyk, ale zároveň stimuluje náš mozek při práci a zlepšuje celkovou schopnost učit se. Jazyková platforma je doporučena uživateli a má vysokou účinnost. Při pohledu na všechny pozitivní připomínky jsme se rozhodli projednat speciální nabídku pro naše čtenáře. Pokud se chcete dozvědět více o tomto produktu, klikněte na odkaz níže a použijte slevu:


Ling Intelligence – naučte se rychle cizí jazyk!

Klikněte a získejte slevu!!


34 myšlenky na “Ling Intelligence – On-line platforma pro studium jazyka – Recenze

 1. Musím studovat na zkoušku z anglického jazyka. Právě teď jsem dost špatně na tom, znám pouze základy, Doufám, že Ling inteligence mi pomůže připravit se na zkoušku? držte mi palce

 2. Po dvou týdnech tohoto kurzu jsem mohl mluvit německy s přáteli, kteří se naučili tento jazyk od střední školy. Jsem příjemně překvapen a moji přátelé jsou ohromeni. Pokud to bude pokračovat, budu brzy mluvit plynule německy?

 3. Nakonec jsem nezbavil své peníze, jsem příjemně překvapen, jak snadné může být angličtina. Vždy jsem chtěl jít do Londýna, ale proto, že moje angličtina byla opravdu špatná, že jsem se bál, v létě musím skutečně jít!

 4. Posouvá nejlepší platformu a přístup k učení jazyků. Už jsem se naučila angličtinu a ruštinu v každodenním životě, ve škole, sama, navštívovala jsem hodiny a teď jsem se rozhodla učit se německy s touto platformou a jsem na ni velmi rychlý

 5. Slyšel jsem hodně dobrých věcí o tomto kurzu. Objednala jsem si to. Nemůžu se dočkat na zobrazení výsledků

 6. Jsem se dopustil chyby, že jsem v posledním semestru nechodila na německou třídu na mé univerzitě, protože jsem nevěděla, že tam byla zkouška, p během finále se ukázalo, že tam bylo opravdu tak, že jsem se musel naučit celý semestr, vystrašil jsem se, protože jsem nikdy nestudoval. Samozřejmě, že první věc, kterou jsem dělal, byla hledání pomoci online a pak jsem našla Ling Intelligence. Objednal jsem si, že má týden až do zkoušky, vzal jsem to a prošel bez jakýchkoli problémů, moje skóre bylo vlastně 92%?

 7. Velmi dobře postavená platforma. Dobře promyšlený a dobře navržený. Opravdu se mi to líbí. Vysoce doporučeno.

 8. Koupil jsem tento kurz pro mého přítele počátkem roku a vidím, že jeho jazyk se každý den zlepšuje. Vyzkoušel jsem to ze zvědavosti a začal jsem se učit. Přestože jsem už na pokročilé úrovni, Přeučil se mi to i užitečný? Určitě nejlepší kurz, jaký jsem kdy viděl.

 9. Měla jsem tuto platformu už asi dva týdny a moje angličtina se zlepšuje každý den? Mohu dodat, že jsem začal ze spodu a mohu už mít jednoduché rozhovory? Právě jsem přešel na úroveň střední úrovně, dovoluji vám oznámit výsledky za měsíc?

 10. násilně jsem do angličtiny. Sotva jsem mohl projít každý stupeň. Nyní na vysoké škole jsem se rozhodl udělat něco s tím a použil jsem mírovou inteligenci. Teď jsem na začátku cesty, protože jsem ji používal jen týden, ale je to víc než dobré? Mám pocit, že s tímto kurzem rozšířená anglická zkouška splatnosti by nebyla těžká, P

 11. Skvělé! Už vím, že základy jsou kratší než dva týdny, předtím jsem používala jinou jazykovou platformu, ale to nebylo velmi intuitivní. Ling Intelligence v mém případě pracovala skvěle.

 12. stlačují 40 a chtěl jsem něco udělat sám o sobě. Už předtím jsem se nestaral o cizí jazyky. Starala jsem se o sebe a objednala jsem kurz uvedený v článku. Nemyslel jsem, že by to mohlo být hezké a snadné? Tato metoda je skutečně úžasná. Nemyslete si dvakrát, pokud se chcete naučit jazyk, pak si myslím, že je to opravdu správná volba?

 13. moje angličtina byla omezena na abecedu a číslice. Koupil jsem Ling Intelligence a dostal se do toho s velkým nadšením. Nyní mohu mluvit plynně anglicky 🙂 🙂

 14. Přemístil jsem se do Německa za prací, aniž jsem věděl jazyk. Musel jsem najít nějaké rychlé řešení. Koupil jsem Ling Intelligence a o měsíc později mohu bez problémů mluvit s chlapci v práci

 15. Koupil jsem si platformu pro mého syna, protože věřím, že poznávání jazyků je dnes nezbytné. Z toho, co jsem viděl, dělá velký pokrok velmi rychle. ?

 16. Mohu se povýšit na pracovišti pod podmínkou, že se naučím komunikativní německy a tady je moje otázka, mohu se opravdu naučit němčinu s touto platformou?

 17. Nemyslím si, že by byl problém s tím, že pokud máte asi 2 až 4 týdny na ušetření, snadno se učíte, určitě nebudete STEFAN MILER, ale budete moci mluvit, záleží na tom, kolik času Strávíte na tom taky. Strávím jednu hodinu denně učit, je to můj třetí týden a dělám dobře, když jsem hledal auto na německých webových stránkách Nepotřeboval jsem překladatele, mohl bych pochopit mnoho.

 18. Zkusil jsem se učit se třemi různými platformami a ten je nejlepší, věci jako Quick Speak se nedokáží porovnávat, což je mimochodem přes veškerou reklamě …

 19. jsem programátor, musel jsem se naučit německy rychle, abych tam mohl jít do práce. Zpočátku jsem se snažil učit sám, ale to nefungovalo. Koupil jsem si přístup k této platformě. Když jsem viděl, jak funkční to bylo naplněné mě nadějí. Ukázalo se, že je to skvělá volba. Naučila jsem se němčina a nyní pracuji pro velkou programátorskou společnost.

 20. Ling vám pomůže dosáhnout svůj sen. V důsledku jazykových problémů se vždy vyskytl problém v zahraničí. Chtěl jsem to změnit, a tak jsem si koupil přístup. Myslím, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí mého života.

 21. Znal jsem svého přítele během výměny studentů v Itálii. Mohu jen mluvit jednoduchými větami. Pokusil jsem se učit s touto platformou a nyní nemám problém mluvit s mým Paolem.

 22. Koupil jsem auto z Litvy. Po týdnu se mi prodávající stěžoval. Ukázalo se, že je to dohoda o pronájmu auta, takže jsem musel vrátit auto. Abych se ujistil, že se to už nestane, zakoupil jsem si přístup k platformě Ling. Nyní nemám problém kupovat auto a vždy pochopit všechny doklady.

 23. Byl to můj sen jít do Velké Británie za prací. Problémem byl jazyk. Rozhodl jsem se to změnit. Koupil jsem si přístup k platformě. Nyní mohu mluvit plynule anglicky.

 24. Také jsem naučil španělský kvůli dívce, protože mluvila velmi špatně anglicky. Díky učení se s Ling intelligence s ní mohu hovořit španělsky bez jakýchkoli problémů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *