1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězdy (29 votes, average: 2,46 out of 5)
Loading...

Man Pride – gel pro erektilní dysfunkci – recenze, účinky, složení

man pride

Man Pride je intimní gel pro muže, jehož cílem je vyřešit problémy s erektilní dysfunkcí, která bohužel má velmi negativní vliv na celý život člověka. Výrobek má významný zájem, i když musím přiznat, že názory na jeho účinnost jsou poměrně rozděleny. Někteří muži chválí své výsledky, ale ostatní zdůrazňují, že je poměrně problematické používat a způsobuje vedlejší účinky.

Man Pride – účinky

Výrobce nám zajišťuje, že díky gelové formulaci Man Pride okamžitě funguje – posiluje a zvyšuje erekci. Důležité je, že tento přípravek mohou používat muži všech věkových skupin – to je důležité, protože v těchto časech impotence ovlivňuje stále mladších mužů. Na trhu existuje mnoho produktů a doplňků stravy, které jsou určeny k odstranění problému mužské impotence – otázkou je, proč bychom měli vybrat lidskou pýchu?

Složení Man Pride – vysoce kvalitní, přírodní ingredience

Man Pride intimní gel se skládá z přírodních složek, hlavně guarany, které obsahují až 4krát více kofeinu než kakaové boby. Po staletí domorodí obyvatelé Amazonky používali cenné vlastnosti guarany. Tato rostlina odstraňuje fyzickou a duševní únavu a účinně zvyšuje koncentraci. Navíc guarana uvolňuje a dává pocit uvolnění, takže člověk nepřemýšlí nad něčím jiným než svým partnerem a plní potěšení z pohlavního styku. Guarana také zvyšuje hladinu testosteronu v krvi, což pomáhá dosáhnout rychlejší a mnohem silnější erekci.


Mimořádná metoda, která změnila jeho život?? Musíte vědět, co to je!!


Další složky obsažené v gelu Man Pride:Man Pride

Extrakt z ženšenu, který poskytuje našemu tělu množství hodnotných vitaminů (jako A, B1, B2, B6 a C) a minerálů a stopových prvků (jako je vápník, měď, zinek, draslík, hořčík, sodík,), Tyto složky samozřejmě ovlivňují i stav sexuální a mužské potence,

Přidání citrulinu, aminokyseliny, která ovlivňuje mužské libido a fyzickou výkonnost.

Man Pride – hodnocení. Průzkum ohledně účinnosti gelu

Ve Spojených Státech proběhl průzkum, který prokázal, že přípravek Man Pride je účinný u 78 % účastníků průzkumu. Z hodnocení těch, kteří gel Man Pride používali vyplývá, že s jeho výsledky  nejsou zcela spokojeni. Další účastníci průzkumu byli tímto přípravkem nadšeni a trvdili, že jim pomohl, což pravděpodobně záleží na několika různých faktorech.

Man pride – naše hodnocení:

Man Pride je přípravek, ohledně kterého jsme nezískali dostatečné množství informací. Je tedy těžké tento přípravek ohodnotit a rozhodnout, zda je 100 % účinný. Myslíme si, že by bylo dobré srovnat plusy a mínusy tohoto přípravku a dojít ke správnému, pečlivě zváženému rozhodnutí. Doufáme, že vám s tím tento článek pomůže.

Související příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *