1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězdy (37 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...

Mosqiteer – náramek, který odpuzuje hmyz a klíšťata. Vypadá jako inteligentní hodinky

mosqiteer top

Mosqiteer je speciální náramek, který má odpudit hmyz (většinou nenáviděné komáry), stejně jako nebezpečná klíšťata. Produkt vypadá jako inteligentní hodinky. Jak to funguje? Podívejte se na recenze, cenu a skutečné účinky použití.

Jaro už je tady a brzy bude léto. Což znamená, že většina z nás plánuje, jak trávit čas venku nebo má již rezervovanou dovolenou. Existuje spousta způsobů, jak strávit dovolenou – může to být hotel u malebného moře, penzion v horách nebo kempování u jezera. Bez ohledu na to, co si vybereme, budeme jistě vystaveni otravným komárům všude kolem nás a během dne i jinému hmyzu, který by nás mohl také píchnout. Co dělat, abyste je odpudili? Je dobrý nápad podívat se na speciální produkty, které jsou určeny k boji proti hmyzu. Jedním z nich je Mosqiteer. Podívejme se, jak je tento prostředek proti hmyzu účinný.

Mosqiteer – náramek, který odpuzuje komáry, klíšťata a další hmyz. Jak jej použít?

kouření komáříMosqiteer je speciální náramek, který odpuzuje hmyz (většinou mouchy a komáry) a klíšťata. Podle výrobce tento výrobek poskytuje profesionální ochranu proti těm nepříjemným tvorům. Jeho struktura připomíná strukturu elektrických hodinkek – inteligentních hodinek. Celé náramek je vyroben z matného, nepromokavého materiálu a je odolný proti poškrábání a deformacím. Navíc je vybaven nastavitelným pásem, který lze vyčistit. Díky svým vlastnostem se produkt v případě deště nerozbije. Náramek je k dispozici v různých velikostech a barvách, takže si každý může přizpůsobit svůj náramek odpuzující hmyz na svůj individuální vkus a preference.

Náramky by měly být nošené kolem exponovaných částí těla, jako na zápěstí nebo kotníku. Může být také pověšen na našem nejbližším okolí, jako například na kočárku, popruhu nebo pásku atd.

Mosqiteer –  akce a složení

Akce Mosqiteer je založena na rostlinném esenciálním oleji vyrobeném z citronové trávy (citronella), která odpuzuje hmyz přirozeným způsobem. Používá se nejen k výrobě kosmetiky nebo parfémů, ale také v potravinářském průmyslu. Olej citronelly je většinou známý tímto:

 • Úspěšně odpuzuje hmyz a pavoukovce (například klíšťata)
 • Fungicidní a antiseptické vlastnosti,
 • S uklidňujícím účinkem na pokožku čištěním pórů,
 • S uvolňující vůní.

Jak dlouho funguje Mosqiteer proti komárům? Podle výrobce náramky vydrží dlouho, protože obsahují konzervační přípravky na bázi oleje a přírodních látek, které jim umožňují vydržet až 4 týdny.

Výsledky použití náramku Mosqiteer

dejte si pozor na klíšťata mosqiteerVýrobce tvrdí, že hlavním účinkem je odpuzení hmyzu, včetně komárů nebo dokonce blech, což nám umožní zdravě spát, aniž bychom se obávali nežádoucích kousnutí nebo dokonce jen otravných bzučivých zvuků. Kromě toho, náramek Mosqiteer:

 • Jemně voní, což zanechává přirozenou osvěžující olejovou vůni na pokožce
 • Nezanechává na pokožce mastné skvrny
 • Neomezuje naši fyzickou koordinaci
 • Dodává se s nastavitelným páskem, který umožňuje přizpůsobit náramek všem uživatelům
 • Nevyžaduje použití dalších krémů, sprejů nebo jiných léků, které jsou také určeny k odrazování hmyzu
 • Může být volně používaný venku i uvnitř

Je bezpečné používat Mosqiteer? Bezpečnost použití

Výrobce zajišťuje, že náramky Mosqiteer odpuzující hmyz jsou zcela bezpečné. Množství testů prokázalo, že náramky jsou hypoalergenní, a proto jsou také doporučovány těm, kteří mají alergie. Díky přírodním složkám obsaženým v náramcích mohou být použity nejen dospělí, ale i děti.

Náramky byly povoleny na trhu po absolvování řady odborných zkoušek u největších evropských výzkumných zařízení. Kromě toho má Mosqiteer certifikát, který potvrzuje, že je účinný a bezpečný.

Věděli jste, že…?

voják-v-trávě-s-mosqiteeNáramky Mosqiteer jsou dokonce používány americkými vojáky! Jsou tak účinné, že byly zařazeny do vybavení vojáků, u kterých hrozí infekce nemocí šířících se hmyzem (většinou komáry) a pavoukům (klíšťata), např. na misi v džungli.

>> Přečtěte si rozhovor s vojenským veteránem o ochraně proti hmyzu a klíšťatům

Jaká je cena Mosqiteeru a kde ho koupit. Jak dlouho to bude trvat??

Cena Mosqiteer hmyzu odpuzujícího náramku se může lišit v závislosti na probíhajících propagacích. Jeho běžná cena je nejnižší cena, která byla dosud oznámena na základě slevy, stojí 590 korun a může vydržet asi 4 týdny používání.

Tento produkt lze nalézt pouze v internetových obchodech, jako je například Heuréka nebo oficiální webové stránky výrobce. Vzhledem k tomu, že tento produkt není k dispozici v lékárnách, doporučujeme jej zakoupit v oficiálním obchodě distributora. Pouze tímto způsobem zaručujeme nákup originálního produktu.

Výrobce doporučuje – v okamžiku, kdy nepoužíváte náramky – uložit ho do vzduchotěsného zlomu, který je součástí balení. Tímto způsobem produkt neztratí vlastnosti dlouho a může být používán po dobu až jednoho měsíce.

Mosqiteer – recenze a komentáře od uživatelů

Produkt je na trhu nový, ale již existují první recenze a komentáře k němu. Níže zveřejňujeme několik z nich (původní podpisy byly uchovávány).

Bedřich (18 let): Rozhodl jsem se, že na tuto příští dovolenou půjdu na kempování. Vždy to byl sen, a teď, když jsem dospělý, to konečně dokážu. Ale mamka mě varovala, že takové výlety často nekončí dobře… Po komárech jsou klíšťata také nebezpečná. Proto jsem hledal nějaký dobrý prostředek a tak jsem narazil na Mosqiteer online. Náramek je nastavitelný a mohu si vybrat vlastní barvu. Nemluvě o voděodolnosti a lze ji snadno dezinfikovat! Myslím, že výrobce věděl, co dělají, protože je to perfektní řešení pro dovolenou výlety 🙂 Po vyzkoušení tohoto produktu v posledních několika víkendech jsem potěšen. Komáři by mě neškrabali, mohly bych snadno spát několik nocí ve stanu a vrátili se domů bez klidu. O smutné nemohu říci o svých kamarádech, kteří na ně neměli tu věc. Poté, co si všimli pozitivních výsledků používání tohoto náramku, okamžitě objednali Mosqiteer v několika množství. Myslím, že je to úžasné řešení pro dovolenou a další věci.


Ondřej (54 let): Jsem lesní strážník a často mám spoustu komárů. Ve skutečnosti jsou všude… Vzhledem k tomu, že můžu povolání, musím se nějak chránit před nimi. Moje žena našla někde reklamu pro Mosqiteer a navrhla, abych to zkusil. Netušila jsem, co to vlastně bylo. Ukázalo se, že je to speciální náramek, který nám umožňuje přirozeným způsobem odpuzovat hmyz. Myslel jsem, že to může být dokonalé řešení pro mé vnoučata, když chtějí se mnou jít kolem lesa. Koupil jsem si jeden z testů, prošel jsem několikrát kolem sebe a to opravdu funguje! Jsem pozitivně překvapen, protože jsem neviděl jediný hmyz bzučení kolem. Komárky zůstávají i před mnou. Myslím, že si pro mou celou rodinu objednám pár dalších náramků.

Mosqiteer – naše hodnocení

bezpečný produkt mosqiteerVětšina recenzí pro Mosqiteer nám umožňuje dospět k závěru, že tento produkt splňuje očekávání zákazníků. Uživatelé tvrdí, že toto řešení funguje přesně tak, jak výrobce slíbil. Produkt účinně odpuzuje hmyz, zejména komáry, což činí prefektu zápěstí pro všechny druhy výletů.  

Abychom shrnuli uživatelské recenze, doporučujeme Mosqiteer jako řešení proti hmyzu. Pokud jste také využili toto řešení a chcete podělit se o své zkušenosti, vyzýváme vás, abyste zanechali komentář!

>>Toto náramek je dokonce používán americkými vojáky!

Klikněte zde pro vyřešení problému OTRAVNÝCH komárů a NEBEZPEČNÝCH klíšťat jednou provždy!!

Související příspěvek

31 myšlenky na “Mosqiteer – náramek, který odpuzuje hmyz a klíšťata. Vypadá jako inteligentní hodinky

 1. Brilantní produkt! a tak kreativní, nejen to vypadá jako stylové hodinky, ale skutečně funguje! Odrazuje nejen hmyz, ale i klíšťata, o Již jsem několikrát koupila 😀

  1. jak jsi věděla, že jsem si ji objednal tam? dobře hádám, proto to nefunguje :/ hloupě mě, pomyslel jsem si, že bych trochu zachránil… a podívej se, jak to dopadalo

 2. skvělý gadget! obzvláště důležitý, když máte děti a chcete jít na výlet s nimi: náramky odpuzují komáry, mouchy a další hmyz. Cena je slušná, vsadím se, že jsou levnější protějšky, ale pochybuji, že fungují

 3. Žiji a pracuji na venkově, je tu spousta mouch a klíšťat, hledala jsem nějaká řešení všude. Moje dcera navrhla, abych vyzkoušel ty náramky s komiksem nebo tak něco. a co víte, fungují! Je to úžasné, taková malá malá věc, a přesto to odpuzuje hmyz, o dělá, že chci koupit hromadně a rozdávat rodině 🙂

 4. Ahoj :p Já a moje přítelkyně jsm byli u jezera minulý víkend. Samozřejmě, hmyz je na takových místech normální, ale s těmito náramky to bylo snadné! Ani jeden kousek na nás (klíště), takže mohu upřímně říct, že funguje.

 5. Můj syn je alergický, rád bych ho mohl chránit před hmyzem. Nevím, jestli bych měl koupit Mosqiteer. Doporučil byste to někomu s alergiemi?

  1. Bez obav! Jsem alergická na mnoho věcí sám a Mosqiteer je zcela přirozený. Nebudete ani cítit, že je to na vašem zápěstí, je to tak hezké, že ani necítíte

 6. Náramek vytváří přirozený ochranný štít proti hmyzu, zelená barva dokonale odpovídá přírodě. jsou ekologické a je to úžasné 😛

 7. dokážete si představit, že můj manžel a já pravidelně plaveme s těmito náramky a stále pracují? Divné, že? Myslel jsem si, že se zřejmě budou opotřebovávat v průběhu času, ale jsou nejen vodotěsné, ale také tak trvanlivé.

 8. pěkné odpuzovače hmyzu, mají pěknou měkkou vůni a navíc se cítí tak příjemně, že jsem se dotkla, zavěsila jsem na kabelku

 9. musíme se chránit před těmito klíšťaty! jsou to jeden z nejnebezpečnějších pavouků! dejte si pozor! a zkontrolovat se po tom getting back home!

 10. hmyz je odporný, měli by zmizet. Myslím, že vyzkouším ty náramky, alespoň se na ně nemusím dívat

 11. Bojím se k smrti včel! Jednoho jsem mě udeřil, když jsem byl malý, stále mám trauma k tomuto dni. Někdy se dokonce mohu vzdal, když jsem jel jen tak, abych je nesetkal na své cestě. Naštěstí maminka mi dala Mosqiteer a už se nemusím bát 😀 Můj strach se trochu zmenšil, cítím se hodně.

 12. Ahoj, válím se u vody! slunce svítí, je to všechno pěkné a je teplo 😛 mám na sobě Mosqiteer náramek, takže se nebojím ničeho 😛

 13. Jezdím na koni po mnoho let, zvláště chci jet na krásná místa. Ale někdy se vrátím s klíšťaty. Není to hezké, musím se kontrolovat po každé jízdě, abych zabránila nemocem. Jsem hrozně znepokojena, že nakonec dostanu lymskou chorobu nebo nějakou jinou srač… Koupila jsem Mosqiteer a teď jsem v pohodě.

 14. Mosqiteer funguje skvěle! žádné známky komárů a klíšťat, takže nemám co se stěžovat. Produkt vykonal svou práci.

 15. Stále jsem viděl hmyz, byli všude. Chtěla jsem se zbavit těch věcí a koupila jsem si náramky. Jsem spokojen s výsledky 🙂 Úspěšně odpudí hmyz

 16. Komáři nemají šanci proti Mosqiteeru! Je to účinný prostředek proti hmyzu, testoval jsem ho sám. Stojí za to koupit, hodně doporučujeme!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *