1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězdy (10 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...

MuscleUp Patches – inovační náplasti pro rast svalů? Fungování, přehled, cena, složení, účinky a způsob použití

MuscleUp Patches top

Jak budovat svalovou hmotu a rychle vytvarovat tělo? Spousta mužů se to ptá každý den. Jednou přirozenou metodou zvyšování tělesných mírek je silový trénink a vyčerpávající hodiny strávené v tělocvičně. Je to však jediný způsob? Jak se to ukáže – ne nutně. Zcela nový výrobek ve světě kulturistiky dorazil na český trh – náplasti MuscleUp Patches, o nichž se říká, že využívají neomylnou metodu akupunktury a spouštějí body v jejich působení. Podívejte se, jestli je produkt vhodný pro nákup. Přečtěte si článek níže a dozvíte se více.

Říká se, že „ramena, záda a hrudník – tam jsou činky nejlepší“ nebo „první objem, pak rysuj“. Mohou to být trochu vtipné fráze, ale jsou jistě pravdivé. Je smutné, že ne všichni kluci, kteří také snívají o těle jako ze sportovního časopisu, mají čas a peníze, aby strávili celé dny na trénincích pro získání síly. Co by mohlo být záchranou pro tyhle muže, jsou náplasti MuscleUp Patches, které by měly být schopné zvýšit svalovou hmotu v krátkém čase, dokonce až o 10 kilogramů svalů během jednoho měsíce. Je to vubec možné? Zveme vás, abyste si o tom přečetli více!

MuscleUp Patches – co to je a jak to funguje?

Náplasty MuscleUp jsou inovativní náplasti pro růst svalové hmoty. Produkt je doporučen pro muže i ženy, bez ohledu na věk. Jejich složení zahrnuje testosteron, carnosin a somatropin, což je důvod, proč výrobce zdůrazňuje, že jde o přirozený vzorec bezpečný pro zdraví. Další výhoda, na kterou výrobce poukazuje je skutečnost, že tato metoda způsobuje, že tělo začne produkovat zvýšené množství látek, které v průběhu času přispívají k růstu svalové hmoty.

činkaPodle výrobce jsou všechny výsledky efektivní a velmi účinné, a to díky využití znalostí o akupunktuře a spouštěcích bodech. Po správné identifikaci bodu a přilepení náplasti na něj se ingredience přítomné ve výrobku dokonale vstřebávají do určitých skupin svalů.

Náplasti MuscleUp Patches mají fungovat automaticky, ve třech různých úrovních. Za prvé, mají snížit tukovou vrstvu, za druhé by měli dát více energie, dokonce až o 70% více a za třetí – automaticky budují svaly.

Podle výrobce můžeme očekávat další kilogram růstu svalové hmoty i během jednoho dne. Kromě toho mají snížit množství tuku v těle a rychleji regenerovat tělo po fyzické námahe.

 

MuscleUp Patches – složení. Z čeho jsou záplaty zhotovené?

Výrobce s plnou jistotou informuje, že náplasti MuscleUp Patches jsou sto procent účinné a jsou zároveň bezpečné pro zdraví. Je to díky svému jedinečnému vzorci, který obsahuje tři hlavní přísady s velmi širokými vlastnostmi, které jsou:

 • Carnosin – má účelně stimulovat proces budování svalů, zvýšit jejich objem a zvýšit jejich trvanlivost, dát větší sílu, neutralizovat riziko poškození buněčných membrán;
 • Somatropin – je růstový hormon, který je zodpovědný za stimulaci fungování svalové tkáně. Je určen k posílení a kontrole metabolického účinku, k podpoře procesu regenerace svalů, včetně tuků, bílkovin a sacharidů, jakož i k regulaci minerální rovnováhy;
 • Testosteron – mělo by mít pozitivní vliv na syntézu bílkovin, zvýšit mužnost a sílu.

Náplasti MuscleUp Patches se skládají z polyesteru (80%), polyuretanu (15%) a akrylu (5%). Výrobce tvrdí, že tyto složky mají hypoalergenní vlastnosti a umožňují průchod vzduchu a potu. Neměly by způsobovat alergie ani podráždění kůže.

Náplasti mají být pružné, hypoalergenní a nepromokavé, což znamená, že se mohou snadno přilepit na povrch pokožky a neměly by být při odstraňování zanechány žádné známky.

muž se svalyLeták obsahuje varování, kterým je třeba věnovat zvláštní pozornost.

 • Náplast musí být odstraněn okamžitě po zjištění podráždění pokožky.
 • Výrobek nelze aplikovat na podrážděná místa, otevřené rány nebo záněty kůže.
 • Přípravek musí být skladován na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečních paprsků.
 • V případě pochybností výrobce doporučuje konzultovat odborníka.

MuscleUp Patches – použití a způsobu použití. Kde nalepit náplasti?

Náplasti MuscleUp mají být velmi jednoduché a snadno použitelné, protože, jak zdůrazňuje výrobce – jsou samolepící.

Stačí je aplikovat správně na vhodný spouštěcí bod, ale nezapomeňte nejprve důkladně vyčistit a nechat vyschnout kůži. To způsobí, že se náplasť lépe nalepí na povrch pokožky. Při odstraňování produktu, na druhou stranu, potáhnite náplast rychlým, jemným pohybem.

Leták obsahuje podrobný popis použití náplastí MuscleUp Patches. Jejich působení je založeno na akupunkturním principu, a proto mohou být umístěny pouze na pravé spouštěcí body. Říká se, že produkt musí být používán celý měsíc. Pokyny jsou uvedeny níže:

 • 1-2 den: První den musí být umístěny dvě náplasti v subklavních zářezech, symetricky po obou stranách hrudníku.
 • 3-4 den: Předchozí náplasti musí být odstraněny a nahrazeny dalšími dvěma čerstvými, pod hrudníkem, symetricky po obou stranách bradavek.
 • 5-6 den: Staré náplasti musí být nahrazeny dvěma novými, které je třeba aplikovat na úroveň pupku, symetricky po obou stranách
 • 7-8 den: Předchozí náplasti musí být nahrazeny dalšími dvěma, které jsou na obou stranách symetricky na přední části stehen..
 • 9-10 den: Odstrante nśplasti. Umfstete nove 2 nśplasti do stfednfch bodů ramen, symetricky po obou stranśch.

 

MuscleUp Patches – účinky fungování a vedlejší účinky

Podle výrobce by účinky náplastí měly být viditelné již po prvním dni. Každý, kdo se rozhodne projít léčbou, může získat měsíčně i 10 kilogramů čisté svalové hmotnosti. Svaly mají růst přirozeným a neinvazivním způsobem, aniž by tělo poškodily.

Podle nabídky je v správné koncentraci MuscleUp Patches dokážou:

 • Zvyšte růst svalové hmoty o 9 až 11 kilogramů;
 • Rysuje břišní svaly (tzv. buchty);
 • Podporujte proces redukce tukové tkáně;
 • Zlepšuje trapézní svaly;
 • Vytváří svaly na nohou a chrbtu;
 • Získejte až o 70% více energie;
 • Zlepší stav těla;
 • Zvyšte sílu a vytrvalost;
 • Má pozitivní dopad na přitažlivost a lepší blaho.

Výrobce zdůrazňuje, že při použití náplastí se nemusíme obávat žádných vedlejších účinků a že je to vlastně naopak – mají pouze vlastnosti podporující zdraví – zlepšují krevní oběh, zvyšují vitalitu a posilují tělo během cvičení a odpočinku.

MuscleUp Patches – obchodů a ceny. Heureka, lékárna

MuscleUp PatchesNáplasti MuscleUp Patches jsou na trhu zcela nové, proto je výrobek k dispozici pouze na oficiálních stránkách výrobce. Další webové stránky, jako Heureka tyto náplasti neprodávají a dokonce i když na nich najdete tento produkt, je to určitě falešný. Jediným spolehlivým zdrojem, kde si můžete koupit originální produkt, je internetová stránka výrobce.

Produkt sám o sobě není příliš levný, ale výrobce vysvětluje, že je to proto, že je to profesionální, specializovaný výrobek a jeho výrobní náklady jsou velmi vysoké. Přesto nás výrobce k nám přichází a někdy poskytuje slevy. Existují dokonce i případy, kdy je výrobek diskontován o 62%. Běžná cena je 2380 kč, ale se slevou může být produkt objednán už za 1190 kč. Je to velmi dobrá cena, což dělá čekání na dočasné slevy skvělým nápadem.

Lidé, kteří mají zájem koupit si MuscleUp Patches, musí vyplnit krátký formulář a poté zaslat peníze na poskytnutý bankovní účet. Po zadání objednávky lze dodávku očekávat již o dva nebo tři dny později.

 

MuscleUp Patches – hodnocení uživatelu

MuscleUp Patches jsou na trhu nové, což znamená, že počet recenzí na internetu by měl být malý. Byli jsme překvapeni, protože Internet je naplněn (většinou) pozitivními komentáři k tomuto produktu. Několik z nich je uvedeno níže:

 

Tom89: Můj osobní trenér, který mi pomáhal dostat se do perfektní formy celé roky mi doporučuk MuscleUp Patches. Produkt vypadal docela divně, protože jak má náplast, která má způsobit růst svalové hmoty? Přesto jsem se rozhodl to zkusit. Výsledky mluví samy za sebe – náplasti fungují! Po pouhém týdnu se nu zvýšila váha o 5 kilogramů. To bylo 5 kilogramů čistých svalů! Nemohl jsem tomu věřit. Kromě toho jsem nikdy neměl víc energie, síly a vůle, abych to vyřešil. Cítil jsem se více mužský jako kdy předtím. Velmi doporučuji tento produkt! Funguje!


Karolina: Chodím do posilovny po mnoho let a tvrdě pracuji na svém těle. Ale je pro mě obtížné vyvinout si viditelné obrysy svalů na bruchu a pažích. Můj přítel mi doporučil nový produkt – náplasti MuscleUp Patches. Nejdřív jsem si myslel, že tyto náplasti jsou jen pro kluky. Jak se ukázalo později – i pro ženy! Přísady náplastí fungovaly pro mě velmi pozitivně, protože měnili mé tukové tkáně a na jejím místě jsem dostala několik kilogramů čistých svalů. Nemůžu se vynadívat na své tělo. Přísahám, tento produkt je úžasný, doporučuji ho i dámám!


Petr I.: Tyto náplasti jsou prostě neuvěřitelné – svaly stále rastou jako blázen! Není to překvapivé, protože využívají znalosti o akupunktuře, které nikdy nikoho nesklamali. Používal jsem tento produkt od nedávna, ale již vím, že určitě budeme spolu dlouho. Velmi doporuči!

MuscleUp Patches – stojí za to je koupit? Náš závěr

MuscleUp Patches je inovativní produkt, který je na čském trhu zcela nový. Tento překvapující vzorec, kombinovaný s akupunkturou a spouštěcími body, je hit jak ve světě kulturistiky, tak mezi běžnými lidmi, kteří chtějí poskytnout svému tělu atraktivní vzhled. Náplasti významně zvyšují růst svalové hmoty, snižují nadbytek tuku a poskytují sílu, energii a produkují velké množství testosteronu.S ohledem na popis a připomínky výrobce od uživatelů (které jsou vždy nejspolehlivějším a nejpřesnějším zdrojem znalostí), můžeme tento výrobek snadno doporučit a povzbudit naše čtenáře, aby si otestovali sami sebe. Produkt je bezpečný, má přírodní složky, není invazivní a nemá nic jiného než výhody. Co jiného je potřeba?

A co ty, co si myslíš o těch náplastech? Máte zájem o koupi? Nemůžeme se dočkat, až uvidíme vaše připomínky, za které jsme jako vždy vděčni!

POZOR!
muscleup-patches-opakowanie2
Nyní až o 70% levnější! Povýšení trvá do: 23.59

Náplasti MuscleUp Patches jsou zcela novou věcí ve sportovním světě! Zvyšují růst svalové hmoty, využívají akupunkturní metodu a spouštěcí body.

Jeden den je jeden kilogram svalové hmoty! Použijte náplast na správném místě – je to velmi snadné!

Nebuďte slabší, objednejte si dnes MuscleUp Patches a vychutnejte si atraktivní, tvarované tělo!


Prodej trvá do: 23.59

V důsledku vyčerpání zásob je prodej časově omezen

Speciální prodej: 1190 kč SLEVA + náhrada v případě nespokojenosti s produktem

Získejte slevu

Související příspěvek

11 myšlenky na “MuscleUp Patches – inovační náplasti pro rast svalů? Fungování, přehled, cena, složení, účinky a způsob použití

 1. Úžasný! Celkově se mi opravdu líbí váš článek! Čestný, jasný a srozumitelný! To je to, co mě dostalo k nákupu tohoto produktu. U mě funguje skvěle!

 2. Dostal jsem ty náplasti na mé narozeniny od přítelkyně … nejlepší dárek na světě! Svaly stále rostou jako blázen!

 3. Nikdy předtím jsem nenalezl tak efektivní produkt. Zpočátku jsem tomu nemohl uvěřit, ale stejně fungují jako nic jiného! 😮

 4. pro mě to funguje dokonale, objednal jsem to před nějakou dobou a jsem velmi ohromen! lépe než jakékoliv přípravky a jiné doplňky!

 5. chtěl jsem zvýšit své svalové hmoty, jsem se snažil všechno, ale nic nikdy pracoval ven. Nakonec jsem narazil na tento produkt a byl jsem schopen zlepšit svou postavu v významným způsobem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *