1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězdy (22 votes, average: 1,79 out of 5)
Loading...

Penirium – Recenze, Účinky, Složení – Pilulky na zvětšení penisu

Penirium - Recenze, Účinky, Složení - Pilulky na zvětšení penisu

Nejste spokojeni s velikostí svého penisu? Nepřináší sex očekávané uspokojení? Možná, že si váš partner stěžuje na váš výkon v posteli? Hledáte nápady, jak se s tím vypořádat? Penirium přichází na pomoc. Zcela nový produkt na trhu „mužských záležitostí“. Jedná se o doplněk stravy, který je navržen tak, aby zlepšil vaši sexuální výkonnost. Podle výrobcem, ovlivňuje a prodlužuje penis až o 7,5 cm a 2,5 cm zvětšuje v obvodu a zvyšuje tvrdost a průtok krve. Muži také chválí delší a silnější orgasmy.

Penirium – Co je v pilulkách?

L-KARNITIN – Přispívá k transportu mastných kyselin a zvyšuje odolnost. Okysličuje svaly, zvyšuje pohyblivost spermií a hladinu testosteronu v těle.
L-ARGININ – Rozšiřuje cévy a zlepšuje krevní oběh, což usnadňuje, aby krev dosáhla k pohlavním orgánům.
LYSIN – Hraje klíčovou roli v produkci kolagenu v těle. Stimuluje produkci hormonů, které jsou zodpovědné za sexuální touhy.
EXTRAKT Z DÝŇOVÝCH SEMÍNEK – Snižuje množství prostaglandinu obsaženého v tkáni prostaty, zlepšuje funkci topořivých těles.
ZINEK – Odpovědný za produkci nejdůležitějšího mužského hormonu, ovlivňuje libido a testosteron.
ŽENŠEN – Zlepšuje vitalitu, dodává energii, stimuluje tělo. Stimuluje sekreci adrenalinu, posiluje a prohlubuje pocity ze sexu.
EXTRAKT ZE SMILAXU LÉKAŘSKÉHO, KLIKVE, LÉKOŘICOVÉHO KOŘENE A MACY HORSKÉ – Působí jako přírodní afrodiziaka – zvyšují sexuální touhu, kvalitu a množství spermií, podporují diletaci krevních cév a to zejména v penisu.


Extrémně účinný přípravek pro zvětšení penisu! Zjistěte, jak se stát předmětem ženské touhy!


Penirium – Účinky doplňku

-viditelné zvýšení délky penisu
-širší obvod penisu
-vylepšená sexuální kondice
-silnější a delší orgasmy
-zvýšená tvrdost a lepší prokrvení cév penisu
Stojí za zmínku, že výrobce tvrdí, že lepší sexuální život se udrží i po skončení užívání doplňku. Přerušení léčby nás nevrátí zpět do výchozího bodu.

Penirium – Názory na pilulky

Velká část mužů potvrzuje, že jim penirium pomohl zlepšit sexuální výkonnost, více potěšit ženu, ale jsou jiní, kteří nedosáhli uspokojivých výsledků. Všichni souhlasí s tím, že nezaznamenali žádné nežádoucí účinky léčby. V mnoha případech, i když se skutečné zlepšilo libido, nedošlo na zvětšení délky a tloušťky penisu, čímž se výsledky liší od těch udávaných výrobcem. Sami budete muset posoudit, zda je penirium pro vás to pravé. Doporučujeme vám, abyste si přečetli informace o Penidex Extra

Související příspěvek

5 myšlenky na “Penirium – Recenze, Účinky, Složení – Pilulky na zvětšení penisu

  1. Komu věřit? Tolik recenzí na internetu o pěnění, ale z toho, co vidím, penidex doporučuje více lidí

  2. Koupil jsem si a byl jsem velmi zklamaný. Účinky se nezobrazují, nic se nezměnilo. Hotovost ztratila nedostatek výsledků. Odrazují všech od toho, aby si to koupili

  3. Nic se nezměnilo. Penis stále není tak, jak bych ho chtěl. Hledám alternativu, protože už nemůže žít takto.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *