1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězdy (28 votes, average: 2,68 out of 5)
Loading...

Perle Bleue – Recenze, Účinky, Složení – Krém proti vráskám

Perle Bleue - Recenze, Účinky, Složení - Krém proti vráskám

Jak plyne čas, na lidské tváři se objevuje stále více a více nedokonalostí. Nic nám nepřipomene jak běží čas, jako právě tohle. Jak je všeobecně známo, ženy si chtějí užívat krásnou, zdravě vypadající, mladistvou pleť tak dlouho, jak je to jen možné. Mnoho faktorů, jako jsou UV záření a vitr vysušující pokožku nebo špatná kvalita vody ke koupání negativně ovlivňují pokožku a urychlují proces stárnutí. Bohužel, čas, který nejsme schopni eliminovat, je nejhorším nepřítelem ůže. Naštěstí existuje mnoho produktů, které nám pomáhají s tím vším bojovat. Pokud již vidíte první vrásky na svém obličeji, možná je čas začít přemýšlet o koupi krému „proti stárnutí“. Je mnoho možností, za kterých lze vybírat, když hledáte pomoc v tomto nerovném boji, ale který produkt je nejlepší? V tomto článku se budeme soustředit na Perle Bleue Active Retention Age krém. Slibuje hodně. Potvrdí zkoumání názorů, že dokáže vyhladit vrásky a znovu vrátit pokožce pružnost? Podívejme se na to a zhodnoťme Perle Bleue.

Perle Bleue – Aplikace

Perle Bleue je v jistém smyslu inovace ve válce proti vráskám, neboť má dvojitý recept. Každý balíček obsahuje jak krém, tak ampulky. Sada dvou produktů, které se vzájemně doplňují, prý má lepší výsledky. Smícháme obě složky uvnitř malé misky a aplikujeme látku na naší pleť na obličeji. Jsou dva produkty skutečné inovace nebo jen další marketingový trik?

Perle Bleue - Recenze, Účinky, Složení - Krém proti vráskám

Perle Bleue – Složení

Unikátní složka, která má být revolucí v průmyslu přípravků proti stárnutí, je obsažena v malé ampulce. Tento tajemný komponent není nic jiného než extrakt z chlamydomonasy sněžné. Někdo říká, že je efektivnější než kyselina hyaluronová a botox. Chlamydomonasa sněžná má skutečně nějaké zajímavé vlastnosti. Je odolná vůči jakýmkoliv podmínky životního prostředí (roste v teplotách pod 0 ° C). Extrakt, také známý jako „genom krásy“ je fragment lidské DNA a hraje důležitou roli v procesu regenerace pokožky. Stimuluje produkci kolagenu, zvyšuje pevnost a pružnost pokožky. Výrobce zaručuje, že s použitím Perle Bleue Active Retention Age překonáte nerovnosti a brázdy v kůži, vyrovnává barvu pleti a zlepšuje tvar obličeje.
Složení krému není založeno na pouze jedné složce. Krém má ve složení extrakt cibulek šafránu a bambucké máslo. Tyto složky podporují tvorbu kolagenu a elastinu, urychlují vstřebávání živin do pokožky, poskytují vitamíny a minerály. Bambucké máslo bojuje proti volným radikálům a zabraňuje stárnutí kůže.


Objevte látku, která dokáže vyhladit vrásky během několika dní! Klikněte a uvidíte!


Perle Bleue – Výsledky

Účinky, o kterých mluví výrobce Perle Bleue:
– Natažená kůže,
– Obnovená pružnost,
– Méně vrásek,
– Žádné nové vrásky,
– Zarovnané kontury obličeje,
– Lepší tvar obličeje,
– Ochrana proti ochablosti,
– Hydratuje a zklidňuje podráždění.
Nezávislý americký výzkum zjistil, že používání Perle Bleue Active Retention Age krému po dobu asi 3 minut každý den zajišťuje redukci vrásek až o 95%.

Perle Bleue - Recenze, Účinky, Složení - Krém proti vráskám

 

Perle Bleue – Názory

Tohle je velmi zvláštní, protože jsou i lidé, kteří jsou nadšeni z fungování výrobku a říkají, že dosažené účinky jsou uspokojivé. To pravděpodobně závisí na individuálních schopnostech každého těla, typu pleti, věku a hloubce vrásek. Je těžké vynést jasný verdikt o účinnosti produktu s tolika různými názory. Trh krémů proti vráskám je velmi nasycený a je těžké na něm prorazit. Toho lze dosáhnout skrze náročnější klientelu, kterou se Perle Bleue snaží uspokojit.

Související příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *