1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězdy (33 votes, average: 4,21 out of 5)
Loading...

Jak udělat penis větší? Invazivní a neinvazivní metody

Jak-pro-zvětšení-penisu

Penis je atribut maskulinity. Na jeho vrchu se nachází glans, což je nejcitlivější a nejcitlivější místo na těle člověka. Glan je skrytý pod předkožkou, která klesá během erekce. Když nastane erekce, dvě corpus cavernosa a jeden corpus spongiosum se naplní krví, co dělá penis vzpřímený. Bohužel je to i zdroj mnoha problémů. Nejčastější je samozřejmě posedlost s velikostí. Průměrná délka penisu, když je vzpřímená, je přibližně 15 cm. Téměř 90% mužů se musí usadit na tento dlouhý nebo kratší penis. Existuje mnoho způsobů na zvětšení délky nebo tloušťky penisu. Jedná se o invazivní, které jsou operace a neinvazivní, jako cvičení, gely, krémy, pilulky. Abychom si mohli plně užívat sex, musíme se ujistit, že metoda, kterou jsme si vybrali, je bezpečná a vhodná pro nás. Správná volba je klíčem k užívání sexu.

Invazivní metody zvětšení penisu

malý penisJednou z metod, která byla k dispozici jako jediný, je chirurgická operace. Takový postup zahrnuje snížení vazů, které spojují penis s veřejnou kostí, což způsobuje, že penis visí níže, což způsobuje, že to vypadá větší. Tento druh postupu může způsobit, že penis bude delší asi o 2 cm. Během několika následujících měsíců se penis postupně protáhne s prodlužovacím, které jsou speciálními zařízeními, které mají zvýšit délku a tloušťku penisu. Cena takové operace je však dosti vysoká, protože může jít až na více než tucet tisíc zlotých, nemluvě o tom, že i přes pokrok v medicíně stále přijde s mnoha komplikacemi. Sexológovia varují, že hlavním důsledkem mohou být nepravidelné erekce. Dalším běžným problémem je, že penis často chybí cíl.

Neinvazivní metody zvětšení penisu

Existuje mnoho dalších neinvazivních metod, tj ty, které nevyžadují chirurgické zákroky. Jde zejména o:

  • Mechanické rozšíření penisu
  • Domácí léky na zvětšení penisu
  • Gely a další vzorce na zvětšení penisu.

Domácí léky na zvětšení penisu

Různé kultury přišly se speciálními cvičeními, které stimulují růst penisu neinvazivním způsobem. Tato cvičení jsou určeny na změnu velikosti a obvodu hřídele, jakož i na posílení erekce nebo zvýšení kontroly ejakulace. Tento druh cvičení může provádět člověk sám nebo s pomocí jeho partnera.

  • První metodou je arabská technika nazývaná posuvným kroužkem. Nejdůležitější částí před začátkem cvičení je zahřívání. Nasajte malý ručník s teplou vodou a obklopte ho kolem penisu. Toto by mělo trvat přibližně 30 minut. Dále potřebujeme dostat penis částečně vzpřímený. Potom nalepíme špičky palce a ukazováčku, abychom vytvořili kroužek. Umístíme ji kolem penisu a utáhněte. Kroužek by měl být posunut směrem k žaludku. Opakujte několikrát.
  • Jiná domácí metoda je úsek penisu. Penis by měl být zcela ochablý. Zachytili jsme ho zcela pevně palcem a ukazováčkem kolem žaludku. Dále ji pomalu táhneme dopředu. V okamžiku, kdy začneme cítit bolest, zastavíme se a držíme to tak 10 sekund. Opakujte alespoň třikrát.
  • Poslední domácí metoda je kroucení penisu. Děláme to tím, že popadne penis kolem žaludku a roztáhneme ho dopředu, dokud se nedostane dostatečně napjatý. Když cítíme napětí, uděláme třicet kruhů ve směru hodinových ručiček. Po 30 sekundové přestávce znovu napětí penisu uděláme třicet kruhů proti směru hodinových ručiček. Opakujte alespoň třikrát.

Než začneme cvičit, je to dobrý nápad připravit se. Je lepší napsat délku vašeho penisu, když je vzpřímený a ochablý před začátkem cvičení. Pomůže nám to zjistit, zda cvičení funguje. Nákup některých mastí jako podpory je také velmi dobrý nápad. Nejdůležitější věcí je však vzpomenout na zahřátí před cvičením. V opačném případě bychom neměli očekávat žádné výsledky. Ale tyto cvičení dokonce fungují? Je těžké odpovědět na tuto otázku přesvědčivě. Existují určitě lepší a účinnější metody rozšíření penisu.

Mechanické rozšíření penisu.

Myšlenka mechanicky rozšiřovat různé části těla není nová. Africké kmeny využili tyto metody na delší rozšíření svých částí těla. Tento typ řešení má své nevýhody. Ukazuje se, že po použití této metody má mnoho mužů problémy se vzpřímením. To způsobuje, že takový protáhlý penis je zcela zbytečný.

penisová pumpyJednou z úspěšných metod, ačkoli dočasných, jsou vakuové penisová pumpy. Taková zařízení jsou zcela bezpečné a mohou pomoci mužům vzkřísit. Na trhu je mnoho typů čerpadel, t. J. Skleněných, kovových, plastových, napájených bateriemi nebo ručně. Tento typ rozšíření penisu je však pouze dočasný a nedoporučuje se lidem bez erektilní poruchy.

Tato metoda je proto také neúčinná při trvalém rozšíření penisu. Výsledky jsou jen krátkodobé a nedoporučuje se, aby se snadno dostali do vzpřímené polohy.

Gely a krémy na zvětšení penisu.

Pokud jde o počet možností pro rozšíření penisu, farmakologické řešení jsou rozhodně zde vůdcem. Výběr různých druhů gelů, krémů nebo pilulek je obrovský. Ale která z nich bude nejlepší? Jedním z faktorů, které ovlivňují rozhodnutí, je činnost. Některé léky fungují lépe na zvětšení penisu, jiné jsou rozhodně více o udržování erekce nebo zvyšování ejakulace. Proto jsme se rozhodli požádat našeho odborníka, pán. Stanislav Čorba. Čorba řekl, že nejdůležitější věcí, kterou je třeba při výběru léku zvážit, je zajistit, aby jeho používání nebylo vedlejších účinků. Také říká, že na trhu můžeme najít výrobky s širokým spektrem akcií, které mohou pomoci všem. Podle jeho názoru je tu nejlepším produktem Penidex Extra. Jeho pacienti jsou velmi spokojeni po léčbě tímto neuvěřitelným lékem, který je zcela bezpečný díky svým přírodním složkám.

Podle našeho názoru gely a receptury jsou určitě nejlepší metodou na to, aby váš penis byl větší trvalým a zcela bezpečným způsobem. Pokud jde o online recenze, můžeme si také všimnout, že jsou to gely, pilulky a masti, které jsou nejvíce vybraným řešením pro přirozené zvětšení penisu. Davy spokojených mužů potvrzují, že v současnosti je to nejlepší metoda na trhu. Abychom vám pomohli vybrat správné řešení, doporučujeme níže uvedené produkty.

Hammer-Thorpenidex-extra

Související příspěvek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *