1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězdy (68 votes, average: 4,37 out of 5)
Loading...

Upsize – Recenze, Účinky, Složení – Krém na zvětšení poprsí

Upsize - Recenze, Účinky, Složení - Krém na zvětšení poprsí

V poslední době se stále více a více žen se rozhoduje chirurgicky zvětšit velikost svých prsou. Bohužel, tato metoda je velmi nebezpečná. Je to bolestivé. Existuje jiný způsob, jak udělat vaše prsa větší, pevnější a vztyčenější? Samozřejmě, že je! V poslední době se na trhu objevilo mnoho doplňků na zlepšení vzhledu prsou. Mnozí výrobci slibují, že vaše prsa – přirozeně zvětšená a zpevněná- budou přitahovat pozornost mužů více než kdy jindy. Jedním z nich je upsize. Výrobek, jehož popularita se zvyšuje překvapivým tempem. Překvapivé jsou také účinky, kterých s ním lze dosáhnout. Přečtěte si článek a dozvíte se více o jeho složení, účincích a zpětné vazbě od uživatelů.

Upsize – Složení

 • Upsize - Recenze, Účinky, Složení - Krém na zvětšení poprsíDeoksymiroestrol – omlazuje a zvětšuje prsa
 • Pueraria mirifica + extract z kořene – tvoří ochrannou bariéru pokožky, vyživují pokožku
 • Růžový olej – regeneruje, odstraňuje strie a zabraňuje jejich tvorbě, zvyšuje odolnost a pružnost pokožky

Složení přípravku je bezpečné pro naše zdraví a bylo testováno ve všech oblastech činnosti. Při použití krému upsize si můžeme být jisti bezpečím svého zdraví a radostí ze získaných efektů.

Upsize – Jak ho užívat

Opakovaně aplikujte krém samostatně na každé prso, masírujte po dobu 10-15 minut, až do absorpce krému. Po nanesení produktu na obě prsa, proveďte masáž krouživými pohyby zdola nahoru. Opakujte dvakrát denně – ráno a večer.

Upsize – Účinky

Přírodní zvětšení prsou o dvě velikosti, odstranění a prevence strií. To vše se stane realitou při pravidelném používání krému. Upsize nám dává kyprá a pevná prsa, a také třikrát zpomaluje proces stárnutí pokožky. Krém je vhodný pro ženy všech věkových kategorií. Tyto účinky jsou nápadné po prvních aplikacích a krém může být použit pro tvarování a zvětšování poprsí. Jeho neobvyklé složení může i z velmi malých prsou udělat krásné a urostlé poprsí.

Upsize – Názory

O krému upsize můžete říci mnoho dobrého. Ženy používající krém ho chválí a potvrzují, že produkt zcela změnil vzhled jejich prsou. Stojí za připomenutí, že lze zvětšit prsa až o 2 velikosti, s kůží stále napjatou a pevnou. Produkt dává velkou naději ženám s malými prsy, kterým takový stav nevyhovuje. Konec komplexů! Při použití upsize se vaše prsa stanou objektem touhy a už je nikdy nebudete chtít schovat pod tlustým svetrem.

Upsize !! – objednejte krém – a – získejte slevu!!

Související příspěvek

17 myšlenky na “Upsize – Recenze, Účinky, Složení – Krém na zvětšení poprsí

 1. Aplikovala jsem krém jen dva týdny a můj manžel mi už pochválil prsa pokaždé, když je viděl 🙂 Díky Upsize jsem získala sebevědomí.

 2. Myslel soma, že výsledky budou mnohem horší při nákupu 🙂 Jsem velmi spokojená s ním; moje prsa se značně rozrostly a získaly krásný tvar. Velmi ráda doporučuji.

 3. Jsem ráda, že jsem si koupila Upsize, nyní konečně vypadám žensky, podle mého názoru, alespoň v mém případě můžete vidět velký rozdíl.

 4. Čím déle, tím lépe, tím lepší výsledky dosáhnete a vždy můžete požádat svého manžela nebo přítele ;p

 5. Pomáhá mi můj přítel, je to potěšení pro něj i pro mě: P On je rád, že se mě nemůže dotknout a může to udělat, protože ví, že budou větší: D

 6. Mám na bradavkách kroužky, je to v pořádku? Nebude mě to dráždit, když jsem je masírovala tak dlouho?

 7. nic jsem neřekla svému manželovi, že jsem si koupila krém a upustila mé oblečení před ním. Po více než 2 týdnech se mě nějak zeptal, jestli jsem těhotná protože tak nějak mi narostly prsa 😀

 8. myslíte si, že 17 let je příliš brzy na to koupit upsize? je možné, že moje prsa porostou? Mám velmi malá prsa, mám pocit, že to asi nepůjde. 🙁

 9. Krém pěkně voní a rychle se vstřebává, kůže je tak v pohodě, mnohem jemnější, ale co je nejdůležitější, funguje. Moje prsa narostly, jsou pevnější a ještě jsem i těhotná, takže jsou mnohem větší 😀

 10. Takže jsem byla trochu skeptická, ale dala jsem tomu šanci. Měla jsem dost mých malých prsou a plastická chirurgie je strašně drahá. Po měsíci jsem se nevešla do mé staré podprsenky, jak vidíte, funguje to.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *